Pobierz darmową aplikację Sprawdź możliwości
W naszym sklepie znajdziesz

64 modele
marki 4F!

Zobacz pełną ofertę

Polacy nie gęsi… i swój sportowy brand też mają! Marka 4F to czołowa polska firma, która zajmuje się projektowaniem i produkcją wysokiej jakości odzieży sportowej i turystycznej oraz profesjonalnych akcesoriów, przeznaczonych dla osób aktywnych.

Od blisko 17 lat 4F z powodzeniem działa nie tylko na rynku polskim. Produkty rodzimej marki znaleźć można również w sklepach na terenie kilkunastu krajów europejskich, m. in. Czech, Słowacji, Niemiec czy Portugalii.

Niewątpliwą zaletą marki 4F jest jej uniwersalność – sięgają po nią amatorzy, profesjonaliści i czołowi, utytułowani sportowcy. Ubrania 4F zostały docenione m.in. przez reprezentantów Polski i były naszą wizytówką na igrzyskach olimpijskich w Vancouver w 2010 i Londynie w 2012 roku. Kolekcja 4F towarzyszyła olimpijczykom na igrzyskach w Sochi w 2014 roku.

Teraz także i Ty możesz skompletować swój sportowy zestaw 4F! Kurtki, bluzy, polary, koszulki, szorty, spodnie, bieliznę termiczną, plecaki i torby - wszystko, czego potrzebujesz, aby realizować swoje sportowe cele znajdziesz w ofercie 4F, która jakością i wzornictwem konkuruje ze światowymi markami!