Polecając swoim znajomym produkty Eastend,
zarabiasz lub zbierasz punkty
i wymieniasz je na rewelacyjne nagrody!

Współpraca z nami to świetna opcja!
Dzięki poleceniom naszych produktów, zyskujesz i na bieżąco możesz śledzisz aktualne modowe trendy! A co najważniejsze, wszystko możesz robić zdalnie z domu.

Wybierając jedną z dwóch opcji, zgarniasz gotówkę lub zbierasz punkty:

GOTÓWKOWA

Podpisujemy umowę i zostajesz naszym oficjalnym Agentem.
Wygląda to potem tak: za każdą sprzedaną za Twoim pośrednictwem rzecz otrzymasz prowizję. Co więcej, prowizja rośnie wraz z Twoimi obrotami.
Czyli po ludzku - im więcej sprzedajesz, tym wyższą prowizję Ci płacimy!

PUNKTOWA

Nie musisz podpisywać z nami umowy!
Polecając swoim znajomym nasze produkty, zgarniasz punkty, które możesz wymienić na rewelacyjne gadżety z naszego katalogu za symboliczną złotówkę!

Czujesz, że to coś w sam raz dla Ciebie?

Skorzystaj z formularza i zgłoś swoją chęć dołączenia do zespołu Agentów Eastend!

Administratorem danych jest Eastend sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Gdańsku (80-299), ul. Galaktyczna 37, zwana dalej „Spółką”, która przetwarza powyższe dane osobowe w celu przedstawienia warunków uczestnictwa w programie zgodnie z art. 23 ust. 1 pkt. 3 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. 2015 r., poz. 2135 z późn. zm.).Spółka informuje również, iż osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do danych, prawo ich poprawiania lub żądania ich usunięcia na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. 2015 r., poz. 2135 z późn. zm.).