Pobierz darmową aplikację Sprawdź możliwości
  • CZYM JEST PANEL AGENTA?

   Panel Agenta to stworzone przez nas, intuicyjne narzędzie służące maksymalnie wygodnej pracy jako oficjalny przedstawiciel naszego sklepu. W Panelu Agenta możesz tworzyć oferty, sprawdzać statystyki, sprawdzać wysokość naliczonych prowizji oraz dokonywać rozliczeń. Czyli wszystko, czego potrzebujesz!

  • JAK ZALOGOWAĆ I KORZYSTAĆ Z PANELU?

   Wejdź na stronę główną naszego sklepu i z menu w prawym górnym rogu wybierz zakładkę „Moje Konto” (Uwaga! Jeśli nie masz swojego konta klienta, musisz je stworzyć). Po zalogowaniu zobaczysz standardowy panel konta klienta oraz, po lewej stronie, przycisk kierujący do Panelu Agenta. Wystarczy go kliknąć aby otworzyć Panel. W menu zobaczysz opcje, z których możesz korzystać.

  • JAK BUDOWAĆ LISTINGI?

   Najpierw wybierz opcję „Dodaj listing” i wprowadź jego nazwę. Wówczas Twój listing pojawi się w Panelu i możliwe będzie dodawanie produktów. Kliknij „Dodaj produkty” aby rozpocząć proces tworzenia oferty. Wszystko jest bardzo intuicyjne i niewiele różni się od dokonywania standardowych zakupów. Kiedy już uznasz, że Twój listing jest gotowy, kliknij „Zakończ edycję”. Po zakończeniu tworzenia listingu możesz wygenerować link do oferty i wysłać go mailem do klienta albo udostępnić w internecie.

  • JAK DOKONAĆ ROZLICZENIA?

   W zakładce „Prowizje i rozliczenia” możesz sprawdzić stan swojego konta. Zobaczysz, ile rzeczy udało Ci się sprzedać oraz w jakiej wysokości została naliczona prowizja. Kiedy uznasz, że czas wystawić rachunek, przejdź do zakładki „Rachunki” i wygeneruj go. My będziemy widzieli go w systemie i na jego podstawie dokonamy przelewu na wskazane konto.