Pobierz darmową aplikację Sprawdź możliwości
W naszym sklepie znajdziesz

0 modeli
kategorii GoPro!

Zobacz pełną ofertę

Początki GoPro sięgają 2002 roku, kiedy Nick Woodman, zagorzały surfer i snowboardzista, doszedł do wniosku, że potrzebuje kamery, która rejestrowałaby wszystkie jego ekstremalne przygody w najwyższej jakości i nie kosztowałaby przy tym fortuny. Niestety dostępny wówczas sprzęt, nie spełniał wszystkich powyższych warunków. Woodman wykorzystując lukę na rynku sprzętu foto-video, wymyślił i stworzył prototyp pierwszej kamery sportowej. Początkowo był to aparat fotograficzny z możliwością przymocowania do nadgarstka, który wyglądem prawie nie różnił się od dzisiejszej, znanej wszystkim kamery GoPro.

Pomysł sportowej kamery szybko ewoluował, a wraz z nim firma, którą założył Woodman. Z małego, kilkuosobowego przedsiębiorstwa powstał koncern produkujący najlepsze i najpopularniejsze kamery sportowe na świecie, które w błyskawicznym tempie zyskały wielu zwolenników na całym świecie. GoPro to obecnie jedne z bardziej zaawansowanych kamer dostępnych na rynku, które łączą w sobie niewielkie wymiary z ogromnymi możliwościami. GoPro są dedykowane zwolennikom sportów ekstremalnych, zawodnikom, producentom filmowym, sportowcom oraz amatorom – to kamery dla każdego i przystosowane do każdych warunków. Równie dobrze spisują się w wodzie, w powietrzu, jak i na lądzie!

Dzięki zaawansowanej technologii połączonej z wysokiej jakości szklanym obiektywem, kamery GoPro oferują jakość obrazu typową dla kamer, które plasują się o kilka klas cenowych wyżej. Zachowują przy tym wszystkie cechy typowej kamery do sportów ekstremalnych, takich jak odporność na wodę, wstrząsy i czynniki zewnętrzne - pył, błoto, śnieg, piach itp. Co istotne, dzięki niewielkim wymiarom, kamerę możesz zmieścić w dłoni! Dzięki bardzo trwałej obudowie, wybitnej jakości obrazu, szerokokątnemu obiektywowi ( do 170 stopni ), obsłudze kart SD/SDHC – kamery GoPro są wymarzonym urządzeniem do rejestracji video i robienia zdjęć nawet w najcięższych warunkach.

Na eastend.pl znajdziesz kamery GoPro różnego typu oraz szeroki asortyment elementów montażowych, mocowań i akcesoriów, dzięki którym kamerę zamontujesz gdzie tylko zechcesz – na kasku, desce snowboardowej, na drzwiach samochodu, na klatce piersiowej, głowie lub nadgarstku! Jedynym ograniczeniem jest… Twoja wyobraźnia!