Pobierz darmową aplikację Sprawdź możliwości
W naszym sklepie znajdziesz

54 modele
marki Alpha Industries!

Zobacz pełną ofertę

Od kilkudziesięciu lat Alpha Industries dostarcza wysokiej jakości odzież nie tylko dla amerykańskiej armii, ale także dla milionów miłośników marki rozsianych po całym świecie. Odzież tej firmy charakteryzuje wysoka jakość wykonania, ponadczasowy styl oraz wyjątkowy, militarny charakter, który podkreśla silną osobowość właściciela.

Wszystko zaczęło się w 1959 roku, gdy Departament Obrony Narodowej Stanów Zjednoczonych zlecił marce odzieżowej Alpha Industries unowocześnienie oraz zmianę wyglądu kurtek używanych przez żołnierzy amerykańskich. Marka znakomicie poradziła sobie z niełatwym zadaniem, stając się dostawcą odzieży dla amerykańskiej armii, marynarki i lotnictwa. Aktualnie Alpha Industries to także producent odzieży dla cywilów, która czerpie z militarnych tradycji, technologii i wzornictwa.

W bogatej ofercie odzieży tej znakomitej firmy znaleźć można wiele kultowych modeli, m.in. MA-1 dedykowaną pierwotnie amerykańskim pilotom i marynarzom oraz M-65, czyli słynną kurtkę polową używaną przez Amerykanów podczas wojny w Wietnamie. Alpha Industries to klasyczny, wojskowy styl, który nigdy nie wychodzi z mody.

Marka dla ludzi z charakterem!