Pobierz darmową aplikację Sprawdź możliwości
W naszym sklepie znajdziesz

modeli
!

Zobacz pełną ofertę

Historia rewelacyjnych skarpetek Alfredo Gonzales rozpoczęła się od wygrania w konkursie picia - stu pesos i osła. Następnie podróży ze słonecznego i spokojnego Zacatecas w Meksyku prosto w objęcia nowojorskiego zgiełku. Gonzales po zastąpieniu swojego sombrero czapką baseballową, a osła deskorolką, wylądował w fabryce skarpet. Wkrótce stał się legendarnym „sock guy”. I tak powstały rewelacyjne skarpety sygnowane imieniem i nazwiskiem samego twórcy!

Charakterystyczną cechą tych skarpetek jest ręcznie przyszywany do każdej sztuki mały guzik oraz zachwycające, autorskie projekty. Niepowtarzalna jakość, sposób wykonania – ręcznie łączone szwy oraz wysokiej jakości przędzona, czesana bawełna gwarantują niezwykłą wygodę i trwałość. Skarpety Alfredo Gonzales wykonywane są wyłącznie z najwyższej jakości przędz w najlepszych fabrykach na świecie.

Już teraz zdecyduj na co masz dzisiaj ochotę! Bądź sobą, odważ się i zachwyć wszystkich wyjątkowym designem oraz ponadczasową ideą, jaką niosą ze sobą rewelacyjne skarpety Alfredo Gonzales. Nieskończona paleta kolorów i wzorów oraz oryginalny guzik sprawiają, że tych skarpet nie sposób pomylić z żadną inną marką!

Wszystkie produkty i opakowania tej marki zostały zaprojektowane i wyprodukowane w jakości, jakiej możesz spodziewać się po Alfredo Gonzales. Firma dba o najmniejsze szczegóły we wszystkich swoich produktach!

GOOD LIFE, GONZALES LIFE.