Ważna informacja! Zmieniamy siedzibę! Pod aktualnym adresem działamy do 22 grudnia.
Zamówienia złożone w dniach 23.12 – 26.12 zostaną wysłane 27.12.
Później zaczynamy przeprowadzkę i nie będziemy mieli możliwości realizowania zamówień, przyjmowania zwrotów, ani rozpatrywania reklamacji. Niedostępni będą również nasi konsultanci na infolinii.
Wracamy 8 stycznia 2018 roku - wtedy też możecie kontaktować się z nami w dowolnej sprawie oraz swobodnie robić zakupy na naszej stronie!

Pobierz darmową aplikację Sprawdź możliwości
W naszym sklepie znajdziesz

51 modeli
marki Asics!

Zobacz pełną ofertę

Ta japońska firma powstała w 1949 roku, jako Onitsuka Co. Ltd założona przez Kihachiro Onitsukę. Od tamtej pory niezmiennie cieszy się ogromną popularnością dzięki swoim butom i odzieży, które są tworzone z myślą o prawdziwych miłośnikach sportu i aktywności fizycznej. W roku 1977 nastąpiła fuzja marki Onitsuka z dwoma innymi przedsiębiorstwami z branży sportowej, dając w ten sposób początek Asics.

Nazwa „Asics” powstała z pierwszych liter łacińskiej sentencji „Anima Sana In Corpore Sano”, czyli „w zdrowym ciele zdrowy duch”, ulubionego przesłania pana Onitsuki.

Od ponad 60 lat priorytetowym celem marki Asics jest tworzenie obuwia, odzieży i akcesoriów sportowych, które spełniać będą potrzeby i oczekiwania nawet bardzo wymagających użytkowników. Asics to oryginalna kolorystyka, nowatorskie wzornictwo i innowacyjne technologie.

Jedno jest pewne – w ubraniach i obuwiu Asics, będziesz czuć się komfortowo i pewnie podczas treningu, bez względu na to na jakim poziomie jesteś!