Pobierz darmową aplikację Sprawdź możliwości
W naszym sklepie znajdziesz

12 modeli
marki Bama!

Zobacz pełną ofertę

Buty są szczególnie narażone na działanie czynników zewnętrznych, takich jak wilgoć, brud, sól. Właściwa pielęgnacja przedłuża żywotność obuwia, zapewnia mu dobry wygląd oraz podnosi komfort użytkowania. Aby spełnić oczekiwania klientów w zakresie pielęgnacji i konserwacji butów, powstała marka BAMA. Troska o najwyższą jakość produktów i pasja do obuwia to fundamenty marki.

Wśród produktów Bama znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz nie tylko, aby Twoje ulubione buty były piękniejsze, ale również odporne na czynniki zewnętrzne oraz wygodne w użytkowaniu. Środki pielęgnujące, czyszczące, dezodoranty, impregnaty, czyściki czy gąbki do każdego rodzaju butów – to wszystko znajdziesz w asortymencie marki.

Marka Bama oferuje również szeroką paletę produktów do pielęgnacji obuwia wykonanego z materiałów TEX. Wszystkie środki, zanim trafią na sklepowe półki są dokładnie testowane. Produkty Bama są rekomendowane dla butów z membranami oddychającymi. Odkryj produkty Bama i ciesz się zadbanym obuwiem przez cały rok!