Ważna informacja! Zmieniamy siedzibę! Pod aktualnym adresem działamy do 22 grudnia.
Zamówienia złożone w dniach 23.12 – 26.12 zostaną wysłane 27.12.
Później zaczynamy przeprowadzkę i nie będziemy mieli możliwości realizowania zamówień, przyjmowania zwrotów, ani rozpatrywania reklamacji. Niedostępni będą również nasi konsultanci na infolinii.
Wracamy 8 stycznia 2018 roku - wtedy też możecie kontaktować się z nami w dowolnej sprawie oraz swobodnie robić zakupy na naszej stronie!

Pobierz darmową aplikację Sprawdź możliwości
W naszym sklepie znajdziesz

15 modeli
marki Bama!

Zobacz pełną ofertę

Buty są szczególnie narażone na działanie czynników zewnętrznych, takich jak wilgoć, brud, sól. Właściwa pielęgnacja przedłuża żywotność obuwia, zapewnia mu dobry wygląd oraz podnosi komfort użytkowania. Aby spełnić oczekiwania klientów w zakresie pielęgnacji i konserwacji butów, powstała marka BAMA. Troska o najwyższą jakość produktów i pasja do obuwia to fundamenty marki.

Wśród produktów Bama znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz nie tylko, aby Twoje ulubione buty były piękniejsze, ale również odporne na czynniki zewnętrzne oraz wygodne w użytkowaniu. Środki pielęgnujące, czyszczące, dezodoranty, impregnaty, czyściki czy gąbki do każdego rodzaju butów – to wszystko znajdziesz w asortymencie marki.

Marka Bama oferuje również szeroką paletę produktów do pielęgnacji obuwia wykonanego z materiałów TEX. Wszystkie środki, zanim trafią na sklepowe półki są dokładnie testowane. Produkty Bama są rekomendowane dla butów z membranami oddychającymi. Odkryj produkty Bama i ciesz się zadbanym obuwiem przez cały rok!