Pobierz darmową aplikację Sprawdź możliwości
W naszym sklepie znajdziesz

70 modeli
marki Bestdays!

Zobacz pełną ofertę

Bestdays to marka, która powstała z miłości do kolorów, zabawy i… butów! Każdy ma przecież swoją ulubioną parę, której nie zamieniłby na żadną inną! Bez względu na to czy preferujesz trampki, martensy, czy niskie półbuty, możesz tchnąć w nie trochę życia, dodać świeżości, designerskiego looku i zawadiackiego pazura! Jeżeli masz dość nudnych, białych czy czarnych sznurówek, Bestdays to propozycja właśnie dla Ciebie. Zwróć uwagę na szalone kolory, nietuzinkowe wzory i wyjątkowo solidne materiały, a z pewnością dasz się porwać „sznurówkowemu” szaleństwu!

Sznurowadła Bestdays zostały zaprojektowane z myślą o dzieciach, nastolatkach i młodych ludziach, którzy lubią zaszaleć z kolorami i wyróżnić się w tłumie. Satynowe, wykonane z wysokiej jakości poliestru, w kratkę, kropki, a może w uśmiechnięte buzie lub kolorowe stworki? Możliwości jest mnóstwo! Rusz głową, użyj wyobraźni i wyczaruj ze swoich butów małe dzieło sztuki!

Bestdays to produkt w 100% polski! Ale to nie wszystko – każda kupiona para sznurówek tej marki to radość nie tylko dla Ciebie, ale również dla innych. W ramach akcji Bestdays4Kids, każde 25 sznurówek to zestaw fajnych trampek i 3 kompletów sznurówek dla jednego dzieciaka z Domu Dziecka. Bawisz się kolorami, a przy okazji pomagasz - rewelacja!