Ważna informacja! Zmieniamy siedzibę! Pod aktualnym adresem działamy do 22 grudnia.
Zamówienia złożone w dniach 23.12 – 26.12 zostaną wysłane 27.12.
Później zaczynamy przeprowadzkę i nie będziemy mieli możliwości realizowania zamówień, przyjmowania zwrotów, ani rozpatrywania reklamacji. Niedostępni będą również nasi konsultanci na infolinii.
Wracamy 8 stycznia 2018 roku - wtedy też możecie kontaktować się z nami w dowolnej sprawie oraz swobodnie robić zakupy na naszej stronie!

Pobierz darmową aplikację Sprawdź możliwości
W naszym sklepie znajdziesz

59 modeli
marki Birkenstock!

Zobacz pełną ofertę

Dzięki swojej specyficznej konstrukcji i wykonaniu z naturalnych wysokogatunkowych materiałów, już od ponad 235 lat buty marki Birkenstock zapewniają znakomity komfort swoim użytkownikom. Klapki i sandały Birkenstock to obuwie, które gwarantuje naturalne ułożenie oraz swobodny ruch stóp za pomocą anatomicznie wyprofilowanej wkładki, idealnie dopasowanej do kształtu stopy. Płaska podeszwa opatentowana przez firmę Birkenstock zapewnia prawidłowy i optymalny rozkład ciężaru ciała. Dzięki niej sylwetka jest wyprostowana, a kręgosłup pracuje prawidłowo na każdym odcinku.

Sandały oraz klapki Birkenstock zapewniają wygodę i sprawią, że nie poczujesz zmęczenia, nawet, gdy spędzasz cały dzień „w biegu”. To gwarancja stabilności i swobody ruchu, jakiej nie dadzą żadne inne buty. Birkenstock dzięki bazowaniu na doświadczeniu i ogromnej pasji do tworzenia butów dostarcza wyłącznie produkty najwyższej jakości, idealnie dopasowane do wymagań współczesności. Ten minimalistyczny design pokochały gwiazdy, celebryci, blogerki, które z uwielbieniem noszą modele Madrid, Arizona, czy Gizeh ciesząc się ich ergonomiczną sylwetką i bezpretensjonalnym lookiem.