Pobierz darmową aplikację Sprawdź możliwości

BONY PODARUNKOWE

Zastanawiasz się nad prezentem dla bliskiej osoby? Nie wiesz, na jaki produkt się zdecydować i co sprawi największą radość znajomemu, siostrze lub chłopakowi? Mamy rewelacyjne rozwiązanie - skorzystaj z karty podarunkowej Eastend! Niech sam obdarowany zdecyduje, które ze swoich prezentowych marzeń pragnie spełnić!

Jak to działa?

Bon podarunkowy umożliwia zakup dowolnych produktów z oferty Eastend.pl. Sneakersy, trampki, kalosze, ubrania sportowe, kurtka, a może skarpetki lub sportowa kamera? Wybór produktów w ofercie jest ogromny! Osoba obdarowana kartą podarunkową sama decyduje, jak ją wykorzysta.

Bony dostępne są w czterech nominałach - 50, 100, 150 i 200 zł – i dokładnie o taką samą kwotę obniżają całkowity koszt zamówienia. Bonem możesz opłacić zamówienie składające się z jednego, dwóch lub więcej produktów. Pełna dowolność!

Jak wykorzystać kartę? Każdy z bonów posiada unikatowy kod kreskowy (trzynaście cyfr), który należy podać w koszyku w specjalnie do tego stworzonym okienku. Nic prostszego!

Przy zakupie bonu, jego ceny nie można obniżyć przez kody lub punkty rabatowe, ale już podczas realizacji bon można dowolnie łączyć z kodami rabatowymi i obniżką cen z punktów rabatowych.

WYGODA

Bon możesz wykorzystać podczas zakupów online. Nie musisz nawet wychodzić z domu! Wolisz przymierzyć i obejrzeć buty? Bardzo proszę, żaden problem - w sklepie stacjonarnym również przyjmujemy bony podarunkowe.

ELASTYCZNOŚĆ

Wiesz co jest najlepsze? Bony możesz łączyć z kodami i punktami rabatowymi. A jeżeli przekroczysz podczas zakupu kwotę dostępną na karcie podarunkowej, możesz ją dopłacić gotówką. Proste prawda?

NIEOGRANICZONY CZAS REALIZACJI

Boisz się, że nie wykorzystasz bonu? Nie ma się czym martwić, nie ma pośpiechu – okres ważności naszych kart jest nieograniczony! Sam decydujesz kiedy zrobisz zakupy z użyciem bonu podarunkowego.

SATYSFAKCJA

Bon jest rewelacyjnym upominkiem na każdą okazję i daje nieograniczone możliwości wyboru! Ty wybierasz w jaki sposób go zrealizujesz i jakie produkty kupisz. Nasze bony podarunkowe to koniec ery nietrafionych prezentów!

Jak wykorzystać otrzymany bon?

Regulamin realizacji Bonów podarunkowych Eastend.pl:

1. Bon podarunkowy upoważnia do zakupu dowolnych produktów w sklepie stacjonarnym oraz internetowym Eastend.pl, ze zniżką równą wartości bonu.

2. Okres ważności Bonu podarunkowego Eastend.pl jest nieograniczony.

3. Przy realizacji Bonu wartość zakupów musi być równa lub wyższa od wartości Bonu podarunkowego.

4. W przypadku wyboru produktów wartości wyższej od nominału Bonu, Klient zobowiązany jest do dopłacenia różnicy.

5. Bon podarunkowy Eastend.pl przeznaczony jest do jednorazowego wykorzystania.

6. W przypadku zwrotu towaru zakupionego z użyciem Bonu podarunkowego Eastend.pl, Klient otrzymuje równowartość kwoty na dowodzie sprzedaży.

7. Eastend.pl nie ponosi odpowiedzialności za Bon, który został utracony lub zniszczony.

Kup już dziś: