Pobierz darmową aplikację Sprawdź możliwości
W naszym sklepie znajdziesz

modeli
!

Zobacz pełną ofertę

Cat Footwear to marka z charakterem. Mocna, wytrzymała i autentyczna. Jej kultowy model Colorado od ponad dwóch dekad zyskał rzesze wiernych fanów. Buty Caterpillar początkowo miały służyć do pracy w najtrudniejszych warunkach. Dziś nosi się je wszędzie i o każdej porze roku. Miłośnicy marki wybierają jej produkty ze względu na niezawodność, wysoką jakość i funkcjonalność.

BROADWICK

Ten model przypadnie do gustu mężczyznom, którzy stawiają na komfort. Ich ciekawa kolorystyka pozwoli ożywić niejedną stylizację. Buty są wykonane z wysokiej jakości skóry licowej. Ich wnętrze wyścieła nylonowa siateczka. Zastosowanie technologii EASE w podeszwie środkowej gwarantuje wyjątkową lekkość i doskonałą amortyzację. Trudno o wygodniejsze buty. Można w nich komfortowo chodzić przez cały dzień.

OPUS

Model Opus to przedstawiciel miejskiego designu. Wygodne buty zostały wykonane z materiałów najwyższej jakości i będą stanowić doskonałe uzupełnienie męskiej garderoby. Ten model jest w stanie dać współczesnemu mężczyźnie to, czego potrzebuje – niezawodność, komfort oraz pewność, że dokonał najlepszego wyboru.

Poczuj moc komfortu z Ease!

  • 30% większe wykorzystanie energii z odbicia niż w standardowych podeszwach
  • większa trwałość i odporność na ścieranie
  • niezwykła lekkość – waga 10-15% mniejsza niż w standardowych podeszwach