W naszym sklepie znajdziesz

modeli
!

Zobacz pełną ofertę

Trwałość, wygoda i niezawodność!

Wyjątkowość firmy Caterpillar polega na jej unikalnym charakterze. Caterpillar to przede wszystkim producent… maszyn budowlanych! Od 1904 roku firma z amerykańskiego Illinois przoduje w produkcji maszyn używanych w budownictwie. Z ta specjalizacją wiąże się również nazwa marki. Pierwszym produktem firmy, (nazywającej się wówczas Holt & Best), był parowy ciągnik gąsienicowy (gąsienica z ang. Caterpillar). Kilka lat później nazwa Caterpillar została zastrzeżona i dziś kojarzona jest z maszynami budowlanymi oraz obuwiem outdoorowym.

Siła i charakter marki objawiają się także w butach i odzieży sygnowanych logo CAT. Marka proponuje produkty trwałe, wykonane z najwyższej jakości materiałów. Obuwie powstało najpierw w formie bardzo solidnych, roboczych butów, które miały wytrzymać nawet w najcięższych środowiskach pracy. Caterpillar to buty nie do zdarcia i swoista ikona workwearu. Każdy szanujący się fan stylu inspirowanego odzieżą roboczą powinien posiadać w swojej garderobie chociaż jedną parę kultowych butów z charakterystycznym logo.

25-lecie Colorado

Jedyny w swoim rodzaju, kultowy i rozpoznawalny na całym świecie. Colorado, kultowy model z logo CAT ma 25 lat! Z okazji jubileuszu modelu, marka Caterpillar zaprosiła do współpracy 25 artystów z całego świata. Każdy z nich miał stworzyć własną wersję Colorado zainspirowaną trwałością, autentycznością i wyrazistością – cechami charakterystycznymi modelu. Polskę w tym gronie reprezentował przedstawiciel artystów młodego pokolenia - Robert Kuta. Jaki był efekt? Colorado stał się nośnikiem ekspresywnego, oryginalnego kolażu, łączącego… papier i farbę!

Nowe, odważne kolory

Oprócz współpracy z artystami, z okazji urodzin modelu Colorado, marka Caterpillar zdecydowała się wprowadzić do kolekcji modele w nowych, odważnych kolorach. W wersji męskiej dostępne są cztery kolory: żółty, granatowy, czerwony i niebieski. Kobiety znajdą dla siebie Colorado fioletowe, błękitne, malinowe i miętowe. Nowe kolory zachwycają, a trwałość, solidność wykonania i wysoki komfort butów pozostały takie same jak zawsze – niezawodne!