Pobierz darmową aplikację Sprawdź możliwości
W naszym sklepie znajdziesz

3 modele
marki Crep Protect!

Zobacz pełną ofertę

Crep Protect to angielska firma oferująca innowacyjne produkty oraz akcesoria do czyszczenia butów sportowych. Głównym założeniem tej marki jest ochrona i pielęgnacja Twoich ulubionych sneakersów!

Impregnaty Crep Protect to wyjątkowe kosmetyki stworzone z unikalnej mieszkanki składników w oparciu o nanotechnologię, dzięki której powstaje trwała i niewidzialna powłoka. Taka formuła sprawia, że ciecz nie wsiąka w spryskany materiał i doskonale chroni obuwie przed trwałym i silnym zabrudzeniem oraz przed przemoknięciem.

Impregnaty są całkowicie naturalne, a ich skład opiera się na wodzie, ekstrakcie z kokosa i olejku jojoba. Przeznaczone są do ochrony skóry zamszowej, nubukowej oraz materiału tekstylnego.

Wykonane ze świńskiego włosia szczoteczki oraz miękkie i delikatnie ściereczki z mikrofibry doskonale sprawdzą się przy czyszczeniu nawet najdelikatniejszych materiałów.

Rewelacyjne komplety akcesoriów do pielęgnacji obuwia dostępne w naszej ofercie, docenią szczególnie wielbiciele sneakersów.

Jak wiadomo sneakerheadzi kochają swoje buty ponad wszystko, nierzadko jednak ich świetność szybko przemija. Dzięki marce Crep Protect Twoje kicksy pozostaną na długo świeże i nowe!

Zadbaj o swoje sneakersy z Crep Protect!