Pobierz darmową aplikację Sprawdź możliwości
W naszym sklepie znajdziesz

64 modele
marki Cup Of Sox!

Zobacz pełną ofertę

Skarpetki to pozornie mało ciekawy temat. Pozornie, co udowadnia za pośrednictwem swoich projektów marka Cup Of Sox. To producent kolorowych skarpetek, które projektowane są przez polskich projektantów i wykonane przez polskich dziewiarzy w polskich fabrykach. Cup Of Sox pokazuje, że skarpety nie muszą być nieciekawe, nudne i nijakie. Mogą być designerskim i cieszącym oko dodatkiem! Marka wychodzi naprzeciw estetycznemu socjalizmowi drzemiącemu w polskich fabrykach, które stawiają na ilość – a ilość jest w kolorach czarnym, grafitowym i brązowym. Cup Of Sox za priorytet stawia kolor i nietuzinkowe, oryginalne wzory!

Znakiem rozpoznawczym marki jest… kubek! Wiąże się to z charakterem całego projektu. Cup Of Sox temat skarpet potraktował w nietypowy sposób. Głównym jego założeniem jest przyciągniecie uwagi konsumenta nie tyle kolorowym i modnym wzornictwem, co sposobem podania.Cup Of Sox pokazuje światu, że świeże, zabawne, kolorowe i designerskie skarpety nie powinny być pakowane w zwykły kartonik, folię czy pudełko! Kubeczki mają niesamowitą siłę wizerunkową, wyróżniającą produkt na tle innych, zwykłych skarpetek.

Wszystkie skarpety, które powstają w ramach projektu Cup Of Sox są wyprodukowane w polskiej fabryce skarpet specjalistycznych - Nordhorn. Jest to firma stworzona przez ludzi, którym kilkunastoletnie doświadczenie w branży pozwoliło na stworzenie marki skarpet specjalistycznych skierowanych do osób czynnie działających w segmencie rynku outdoorowego oraz wielu innych dyscyplin sportowych.

Kolekcja wysokiej jakości bawełnianych skarpet Cup Of Sox składa się z kilkudziesięciu wzorów i kolorów. Asortyment jest na tyle szeroki, że z pewnością każdy miłośnik nietuzinkowych dodatków znajdzie dla siebie model, który będzie stanowić mocny, widoczny akcent w prawie każdej stylizacji.

Marka Cup of Sox lubi rozpieszczać zwolenników kolorowych skarpetek limitowanymi edycjami swoich produktów. Jedną z ostatnich propozycji są skarpetki z postaciami znanymi z animowanego serialu Blok Ekipa. Skarpetki z wizerunkiem najpopularniejszych ostatnimi czasy dresiarzy i pseudokibiców Legii Warszawa, z pewnością ucieszą fanów „dresiarskiej sagi”. To czy wybierzesz model ze Spejsonem, Wojtasem, czy może trójpak Prawilności Ziomeczki, zależy już tylko i wyłącznie od Ciebie!

Kit- Ray to nic innego jak opatrunek na Twój trunek. A tak na serio to po prostu fenomenalne ochraniacze, etui czy potocznie mówiąc kitracze w formie miękkiej skarpetki. Skitrają butelkę, termos, puszkę lub inne rzeczy o różnych zawartościach, o których nam nie wypada głośno pisać. Jedno jest pewne sprawi, że to, co w nich schowasz, pozostanie zimne albo ciepłe. Ale na pewno suche. Nieziemskie wzornictwo, zbije z tropu wścibskich gapiów, a w dodatku sprawia, że wszystko co w nich schowasz wygląda rewelacyjnie.