Pobierz darmową aplikację Sprawdź możliwości
W naszym sklepie znajdziesz

30 modeli
marki diadora!

Zobacz pełną ofertę

Sportowcy, którzy noszą buty Diadora są mistrzami!

Historia tej włoskiej marki zaczyna się w 1948 roku w Caerno di San Marco. Założyciel firmy Marcello Danieli, rozpoczął swoją działalność od produkcji ręcznie robionych butów do wspinaczki górskiej. Wraz z upływem lat, dzięki wysokiej jakość butów, firma rozwinęła swoją działalność i poszerzyła produkcję o sprzęt narciarski. W kolejnych latach Diadora rozpoczęła masową produkcję ubrań dla futbolistów i tenisistów.

Marka Diadora zapisała się na kartach historii włoskiego obuwia sportowego, a także stała się synonimem porywających zwycięstw takich legend sportu jak Ayrton Senna, czy Roberto Baggio. Dzięki tej marce, od nowa możemy poczuć emocje towarzyszące legendarnym gwiazdom sportu. Modele marki to połączenie stylu retro z odświeżoną konstrukcją butów i nowinkami technologicznymi.

Diadora


Diadora

Niezapomniane modele marki produkowane w latach '70 i '80 jak Exodus, czy Trident, powstały zainspirowane sportami takimi jak: bieganie, tenis i koszykówka. Dziś należą do ikon sportowego obuwia i znajdują się na liście must have każdego miłośnika sneakersów. W 1966 roku powstało logo marki, które obowiązuje do dnia dzisiejszego i symbolizuje "pięć kół" które znajdują się na fladze olimpijskiej. Logo nawiązuje do włoskiego zamiłowania do sportu i ciągłego doskonalenia się.

Marka zyskała grono fanów w ponad 60 krajach na całym świecie, dzięki nienagannemu stylowi i sportowej sylwetce butów.

Nie podążając ślepo za masową modą, marka opiera się na pierwotnych, renomowanych włoskich technikach rzemieślniczych. Diadora utrzymuje bliskie kontakty z najlepszymi zawodnikami. Gwiazdy sportu aktywnie angażują się w proces produkcji, dzielą się komentarzami i sugestiami mającymi na celu udoskonalenie gamy produktów marki, które nadal tworzone są we Włoszech.

Diadora
Diadora
Diadora

Buty Diadora to awangardowy styl w połączeniu z włoską precyzją!