Pobierz darmową aplikację Sprawdź możliwości
W naszym sklepie znajdziesz

modeli
!

Zobacz pełną ofertę

Sznurówki nie muszą być nudne!

Mr. Lacy to holenderska marka, która postanowiła odmienić codzienne, niepozorne akcesoria w rewelacyjny, designerski gadżet! Obecna na rynku od 2000 roku marka, to lider w produkcji wysokiej jakości sznurówek. Prowadzona przez energiczny i pełen pasji team, oferuje produkty oryginalne, nietuzinkowe i wykonane z niezwykłą precyzją. Mr. Lacy dąży do tego, aby wszystkie sznurowadła były zgodne z najnowszymi trendami, a jednocześnie unikalne. Mr. Lacy ożywią każdą parę butów!

Wzory zwierzęce, neony i barwy klubowe

Flatties to płaskie sznurówki w różnych barwach, które doskonale pasują do sneakersów i trampek posiadających 5 lub 7 dziurek.

Printies to nie lada gratka dla wielbicieli nietuzinkowych wzorów – szukasz sznurówek w leopardzie cętki, w paski zebry, a może w kratkę? Ta seria jest dla Ciebie.

Linia Clubbies to natomiast świetna opcja dla sportowych freaków. Kolory sznurówek dobrane zostały tak, aby każdy mógł wybrać swoje ulubione barwy klubowe i wspierać ukochaną drużynę!

Wysoka jakość ponad wszystko!

Korzystając z najnowszych technologii, takich jak powłoki hydrofobowe lub opatentowanej funkcji Hexagrip®, Mr. Lacy szczyci się produkcją sznurówek, które są trwałe, solidne i wytrzymałe jak żadne inne!

Każda para powstaje przy użyciu najlepszych włókien poliestrowych, które nie rwą się, nie przecierają, ani nie strzępią.

Sznurowadła tej holenderskiej marki, poddawane są specjalistycznym procesom farbowania, dzięki czemu ich kolory nie blakną, nie spierają się, ani nie odbarwiają.

Poznaj markę Mr. Lacy, która kształtuje przyszłość sznurowadeł!