Pobierz darmową aplikację Sprawdź możliwości
W naszym sklepie znajdziesz

88 modeli
marki Ecco!

Zobacz pełną ofertę

Światowy lider w produkcji innowacyjnego obuwia

ECCO to duńska firma założona w 1963 roku w mieście Bredebro przez Karla Toosbuy. Od początku przyświecała jej idea tworzenia komfortowych butów anatomicznie dopasowanych do stopy. Marka zbudowała swój sukces na bezkompromisowej jakości, innowacyjnej technologii i filozofii projektowania - "but musi podążać za stopą". Fenomenem tej marki jest fakt, że skóra z której wykonywane są buty pochodzi z własnych garbarni, co gwarantuje wytrzymałość i wysoką jakość produkowanego obuwia.

Projektowanie, rozwój, produkcja i handel detaliczny – marka ECCO bierze pełną odpowiedzialność za obuwie, które później trafia do Ciebie.

Skandynawskie projekty fascynują swoją funkcjonalnością i prostotą. Komfort, wygoda i ciągła innowacja są podstawą najnowszej kolekcji ECCO jesień-zima 2016. Zaangażowanie podczas każdego etapu produkcji i wykorzystanie najnowszych technologii, jak np. DIP, która gwarantuje wodoszczelność, czy PU (Poliuretan) połączony z TPU, to jedna z tajemnic sukcesu. Kolekcja ECCO doskonale wpisuje się w najnowsze trendy, jest ponadczasowa i przeznaczona dla osób, które uwielbiają spędzać aktywnie czas.

Najwyższa jakość i szeroka gama produktów sprawiają , że modele ECCO można znaleźć w 4000 markowych punktach sprzedaży w ponad 90 krajach. Głównym celem ECCO jest dostarczyć klientom najlepsze buty na świecie! Dzięki temu marka została wyznaczona na głównego dystrybutora obuwia dla rodziny królewskiej Danii – od tego czasu oficjalne logo ECCO zawiera koronę duńskiej rodziny królewskiej.

Podaruj swoim stopom odrobinę luksusu.