Pobierz darmową aplikację Sprawdź możliwości
W naszym sklepie znajdziesz

29 modeli
marki Ecco!

Zobacz pełną ofertę

ECCO jest duńską marką, której od momentu założenia w 1963 roku przyświeca idea tworzenia butów anatomicznie dopasowanych do stopy, w których nowoczesne technologie i design idealnie współgrają z najlepszymi tradycjami obuwniczego fachu. Marka zbudowała swój sukces na bezkompromisowej jakości, innowacyjnej technologii i filozofii projektowania, wedle której "but musi podążać za stopą".

Aby sprawić, żeby obuwie podążało za ruchem stopy, wszystkie buty ECCO są zaprojektowane tak, aby zapewnić lekkość, miękkość i elastyczność. Wszystkie modele butów są wykonywane w oparciu o unikalną formułę ECCO, która odwołuje się do tworzenia wzornictwa nie tylko modnego, ale także zawierającego unikalne i praktyczne połączenia.

Projektanci ECCO czerpią natchnienie nie tylko z siły natury, ale przede wszystkim z niezwykłości duńskiego designu, a kolekcje butów tworzone są specjalnie z myślą o najbardziej wymagających i aktywnych użytkownikach, którzy nie tylko zwracają uwagę na najwyższą jakość materiałów, detale oraz styl, ale także na komfort użytkowania.

Skandynawskie projekty ECCO fascynują swoją funkcjonalnością i prostotą. Komfort, wygoda i ciągła innowacja są podstawą każdej kolekcji marki. Perfekcja wykonania sprawia, że buty ECCO słyną na całym świecie ze swojej wytrzymałości i wygody. Mimo to, ECCO wciąż rozwija się szukając, testując i wprowadzając nowe technologie. W aktualnej kolekcji najczęściej wykorzystywane są innowacyjne systemy takie jak: gwarantujący dopasowanie DIP (Direct Injection Production), zapewniający dynamiczne wsparcie RECEPTOR®, Hydromax o działaniu wodoodpornym, czy dbający o stabilność na każdym podłożu BIOM NATURAL MOTION®. Obuwie ECCO wykorzystuje ponadto wysokiej klasy wodoodporne membrany GORE-TEX® SURROUND™ oraz najwyższej jakości skóry naturalne pochodzące z własnych garbarni.

Dzięki butom ECCO odczujesz komfort i zadowolenie
bez względu na to, gdzie w danej chwili jesteś i co robisz.