Pobierz darmową aplikację Sprawdź możliwości
W naszym sklepie znajdziesz

0 modeli
marki Elvetik!

Zobacz pełną ofertę

Połączenie trampek i kaloszy? Tak, to możliwe! Na pomysł połączenia ulubionych codziennych butów z wodoodpornym obuwiem typu „wellington” wpadła szwajcarska marka Elvetik® Swiss Design. Projekt firmy okazał się na tyle innowacyjny, wygodny i modny, że w krótkim czasie pokochały go miliony osób na całym świecie. Nic dziwnego, Elvetik dba o najwyższe standardy produkcji i jakość swoich butów!

Kalosze Elvetik są wodoodporne, a każda para przechodzi pod tym kątem specjalistyczne badania, które polegają na wstrzykiwaniu sprężonego powietrza do butów, które są następnie zanurzonego w basenie z wodą. Buty Elvetik posiadają dodatkową wkładkę by zapewnić Ci jeszcze większy komfort podczas codziennego użytkowania. Wykonane w 100% z naturalnego kauczuku i pozbawione toksycznych surowców, produkty marki są całkowicie bezpieczne dla konsumentów i środowiska naturalnego – mogą być poddane recyklingowi.

Unikatowe buty w nonszalanckim stylu spodobają się miłośnikom trampek, którzy oczekują czegoś więcej niż tekstylne tenisówki. Seria Mates charakteryzuje się przede wszystkim prostą konstrukcją oraz gumą, pozbawioną połysku. Na wiecznie zmienną pogodę warto być dobrze przygotowanym – kalosze Elvetik spełnią świetnie dwie podstawowe cechy, których zazwyczaj wymaga się od obuwia: świetny, designerski wygląd, a przy okazji funkcjonalność i odporność na nieprzewidywalne warunki pogodowe!