Pobierz darmową aplikację Sprawdź możliwości

Co prawda niektórzy uważają, że wprowadzanie zmian i nowości wcale nie jest dobre i przywołują na przykład Metallicę, ale my jednak jesteśmy zdania, że kto stoi w miejscu, ten się tak naprawdę cofa. Tym samym, przez ostatnie parę miesięcy w pocie czoła pracowaliśmy nad NOWYM EASTEND.PL. Zmian jest bardzo dużo, dlatego w tym miejscu zebraliśmy wszystko w całość, abyście bez problemu mogli odnaleźć się w naszej nowej, lepszej rzeczywistości. Zapraszamy!

1. WYDŁUŻONY CZAS PRACY DZIAŁU OBSŁUGI KLIENTA

Dotychczas nasz internetowy dział Obsługi Klienta pracował w godzinach 8-16, co w praktyce oznaczało, że po powrocie ze szkoły bądź pracy nie mogliście się z nami skontaktować. Postanowiliśmy to zmienić. Teraz możecie do nas dzwonić, mailować albo pisać prywatne wiadomości na facebooku w godzinach od 8:00 do 20:00. Wszystko dla waszej wygody!

2. ZMIANA W KOSZTACH WYSYŁKI

W związku z faktem, że w naszej ofercie pojawiło się dużo akcesoriów w postaci skarpetek, środków do pielęgnacji obuwia, sportowych opasek itp. musieliśmy lekko zmodyfikować politykę kosztów wysyłki. Obecnie prezentuje się ona następująco:

Przesyłka kurierska GLS (płatność z góry lub za pobraniem) – 10 zł

Przesyłka do Paczkomatów InPost – 10 zł

Nie ma jednak tego złego, bowiem WSZYSTKIE ZAMÓWIENIA POWYŻEJ 150 zł oraz WSZYSTKIE ZWROTY są ZA DARMO! Zważywszy na fakt, że gros dostępnych u nas produktów jest w cenie powyżej 150 zł, w większości przypadków wysyłka wciąż będzie GRATIS. Zdajemy sobie jednocześnie sprawę, że dla części z Was ta zmiana będzie in minus, dlatego w ramach rekompensaty przygotowaliśmy prawdziwą petardę. Oto ona.

3. RABATY ZA PUNKTY AŻ DO 25%

Tak jest, teraz możecie u nas kupić dowolną nieprzecenioną rzecz taniej nawet o 25%! Oznacza to, że wiele dostępnych u nas artykułów kupić można NAJTANIEJ W POLSCE. Zmodyfikowaliśmy nasz Program Lojalnościowy, dzięki czemu do wyboru są aż trzy progi rabatowe:

15% - rabat SILVER

20% - rabat GOLD

25% - rabat PLATINUM

Rabaty dostępne są dla wszystkich posiadaczy konta klienta, którzy dysponują odpowiednią liczbą punktów rabatowych. Co ważne, punkty rabatowe można wykorzystywać także na PRODUKTY PRZECENIONE, o ile wartość tej przeceny nie przekracza już 25%. Więcej o naszym nowym, lepszym Programie Lojalnościowym przeczytacie tutaj.

4. NOWY WYGLĄD ORAZ WYGODNIEJSZA NAWIGACJA

Zależy nam, aby korzystanie z naszej strony internetowej było dla was czystą przyjemnością. Dlatego też postanowiliśmy nie tylko odświeżyć wygląd sklepu, ale także wprowadzić nowe, wygodne sposoby poruszania się po stronie. Teraz możecie wyszukiwać produkty m.in. po #hashtagach i nowych, tematycznych kategoriach. Szukacie czegoś na trening? A może potrzebujecie nowych trampek do szkoły? Teraz wystarczy dosłownie jedno kliknięcie, aby znaleźć poszukiwaną rzecz.

5. PODZIEL SIĘ Z NAMI OPINIĄ

Przywiązujemy ogromną wagę do tego, co myślą o nas nasi klienci, dlatego będziemy wdzięczni za informację zwrotną na temat tego, co sądzicie o nowej formie naszej strony. Czy jest coś, co byście zmienili bądź dodali? A może coś nie działa? Nie wahajcie się napisać nam wiadomości na podany adres e-mail.

[email protected]

POZDRAWIAMY I ŻYCZYMY PRZYJEMNYCH ZAKUPÓW, ZAŁOGA EASTEND.PL

Zobacz także inne nowości w naszym sklepie