Pobierz darmową aplikację Sprawdź możliwości
W naszym sklepie znajdziesz

27 modeli
marki Havaianas!

Zobacz pełną ofertę

Brazylijskie korzenie, japońskie inspiracje

Historia marki Havaianas sięga 1962 roku, kiedy powstała pierwsza para klapek zainspirowana tradycyjnymi japońskimi sandałami Zori z paskami ułożonymi w kształt litery Y i podeszwą z trzciny ryżowej. Do dziś znakiem rozpoznawczym marki Havaianas jest tekstura podeszwy o wzorze ziarenek ryżu. Drobny wzór plecionki na podeszwie to znak rozpoznawczy Havaianas, ciekawy wizualnie detal, ale nie tylko. Faktura przypominająca ziarenka ryżu masuje stopę i pobudza krążenie krwi.

Nieporównywalna wygoda, wyjątkowa trwałość

Klapki z kolekcji Havaianas tym różnią się od innych japonek, że są wygodne dla gołej stopy, a guma podeszwy nie wydziela nieprzyjemnego zapachu. Japonki mają też solidnie wykonane paski, które nie przecierają się i nie wypadają z mocowania w podeszwie. A przy okazji są na tyle delikatne dla skóry, że nie powodują jej otarć czy odparzeń. Klapki okazały się prostym i trwałym obuwiem, które szybko pokochały miliony osób, które z plaży przeniosły je do miejskiego kanonu mody, łącząc z codziennymi stylizacjami.

Star Wars, Minionki i zwierzęce printy

Klapki Havaianas to dziś nieodłączny atrybut słonecznego lata! Kultowa marka pochodząca z Brazylii nie spoczywa jednak na laurach, dbając o klientów i co sezon oferując im masę nowych wzorów i kolorów japonek. Klapki dostępne są w wersji klasycznej – w jednym lub dwóch kolorach, z popularnym logo nawiązującym do brazylijskiej flagi oraz w wielokolorowych wariacjach. W ofercie nie brakuje japonek ozdobionych oryginalnymi printami oraz nadrukami z np. bohaterami ulubionych filmów i bajek. To niewątpliwa kwintesencja swobodnego, bezpretensjonalnego i radosnego, letniego stylu.

Wejdź do świata Havaianas i poczuj moc kolorów, wolność i radość życia!