Pobierz darmową aplikację Sprawdź możliwości
W naszym sklepie znajdziesz

3 modele
marki Helly Hansen!

Zobacz pełną ofertę

Historia marki Helly Hansen sięga aż 1877 roku! To wówczas norweski żeglarz Helly Juell Hansen wraz ze swoją żoną Maren postanowili zacząć produkcję odzieży i akcesoriów dedykowanych miłośnikom żeglarstwa, m.in. odpornych na wodę kurtek, spodni i nakryć głowy z olejowanej skóry. Od samego początku założeniem było produkowanie wysokiej jakości odzieży i sprzętu dla ludzi uwielbiających żeglarstwo, rybołówstwo i turystykę górską.

Przez ponad sto lat swojej działalności, firma z Norwegii nie zmieniła swojego profilu i do dziś jest jednym z najlepszych i najbardziej szanowanych producentów turystycznej odzieży i sprzętu. Odzież żeglarska, pianki i kamizelki, ubrania dla pasjonatów szeroko pojętego outdooru i sportów zimowych to kluczowe punkty oferty znanej na całym świecie firmy. Ogromną popularnością cieszą się również buty sygnowane znakiem marki Helly Hansen.

Helly Hansen to ponad 130 lat tradycji, wzbogaconej nowoczesnymi technologiami. Jeżeli uprawiasz sporty outdoorowe, żeglujesz a przygoda jest nieodłącznym elementem Twojego życia – produkty tej firmy są w sam raz dla Ciebie!