Pobierz darmową aplikację Sprawdź możliwości
W naszym sklepie znajdziesz

20 modeli
marki Hunter!

Zobacz pełną ofertę

Marka Hunter sięga swoją historią 1856 roku, kiedy to Henry Lee Norris ze swoim przyjacielem Spencerem Thomasem Parmelee, zapoczątkowali produkcję butów typu „wellington” w szkockim Glasgow. Początkowo domeną firmy były klasyczne zielone kalosze, doskonale chroniące przed deszczem i błotem i przeznaczone głównie dla farmerów. Zwrotem w historii marki było uznanie jej za oficjalnego dostawcę Dworu Królewskiego Anglii. Kalosze chroniły królewskich ogrodników przed przemoknięciem, a później również arystokratów podczas polowań i jesiennych spacerów.

Dziś kalosze Hunter to obuwie kultowe i to nie tylko podczas spacerów po lesie czy pracy w ogrodzie. Dzięki topmodelce Kate Moss, która na festiwalu w Glastonbury w 2005 roku pokazała się w klasycznych czarnych Hunterach, obuwie to stało się obowiązkowym elementem garderoby podczas letnich festiwali i outdoorowych imprez. W błyskawicznym tempie Huntery pokochało również wielkomiejskie środowisko, a gumowe buty zawładnęły modą uliczną.

Od ponad 150 lat marka Hunter łączy funkcjonalność, modę i prawdziwy brytyjski styl. Efekt? Najwyższej jakości obuwie, które dzięki unikalnemu połączeniu tradycji i technologii sprawdza się w każdych warunkach. Innowacyjne pomysły, nowe modele i świetna kolorystyka, sprawiają, że Huntery to kalosze pożądane i chętnie noszone na całym świecie. Dziś Hunter to zdecydowanie więcej niż tylko kalosze!