Pobierz darmową aplikację Sprawdź możliwości
W naszym sklepie znajdziesz

0 modeli
marki KangaRoos!

Zobacz pełną ofertę

Początki KangaROOS sięgają 1979 roku, kiedy to Bob Gamm – architekt i zapalony biegacz, postanowił wykorzystać swoją wiedzę i pasję do tego by zaprojektować buty biegowe, które umożliwiałyby schowanie drobnych przedmiotów, takich jak np. klucz do mieszkania czy kilka monet. Tak powstała koncepcja specjalnej kieszonki umieszczonej w językach butów. A dalej nazwa marki – bo cóż innego kojarzyłoby się z bieganiem i kieszonkami bardziej, niż kangur?

Na przestrzeni kolejnych 30 lat, buty KangaROOS podbiły serca biegaczy i amerykańskich sportowców. Bardzo szybko z bieżni trafiły na ulice miast, stając się obuwiem bardzo chętnie noszonym przez nastolatków i dorosłych.

Dziś, kilkadziesiąt lat od powstania marki i po wielu zmianach, KangaROOS jest jedną z najbardziej kreatywnych lifestyle’owych marek obuwia sportowego na świecie. Dostępne w niemal każdym kraju na świecie, teraz także i w Polsce! Buty KangaROOS dzięki aktualnie panującej modzie na klasyczne sneakersy inspirowane biegówkami przeżywają swoją drugą młodość.