Tradycja i stuletnia historia

Marka Keds powstała w 1916 roku w USA i od tego czasu stawia kobiety na pierwszym miejscu. Brand od stu lat kibicuje kobietom przy podejmowaniu nowych wyzwań, docenia ich dokonania i aktywnie bierze udział w zachodzących na rynku kobiecego obuwia zmianach. Mało kto wie, ale to właśnie z linii produkcyjnej Keds’a w 1960 r. zeszły pierwsze masowo produkowane sneakersy – casualowo-sportowe tekstylne obuwie na gumowej podeszwie, które swoją nazwę wzięło od angielskiego "sneaking", czyli "skradać się". Nieprzerwanie, od momentu pojawienia się na rynku, Keds oferuje ogromny wybór modeli, kolorów, wzorów i fasonów, wciąż uzupełniając swoją ofertę o nowe propozycje.

Ponadczasowa sylwetka, supermodne printy

Obuwie Keds dla kobiet to feeria różnorodności: począwszy od sznurowanych tenisówek, przez wsuwane trampki typu slip-on. Marka oferuje obuwie w jednolitym kolorze, wielokolorowe, metalicznie połyskujące, pokryte brokatem lub wzbogacone o wywołujący efekt "wow" print. Wszystko to sprawia, że każda miłośniczka wygody może znaleźć dla siebie w ofercie firmy trampki, które będą pasować do jej stylu i upodobań. Jedno jest pewne – ze względu na wygodę i mnogość form, moda na tenisówki Keds prędko nie przeminie!

Ladies first since 1916

W 2016 roku Keds hucznie świętuje swoje okrągłe urodziny. Z tej okazji zaprosił do współpracy silne, przedsiębiorcze i inspirujące kobiety. Piosenkarki Ciara oraz Tori Kelly, aktorka Allison Williams i modelka Cailin Russo postanowiły użyczyć wizerunku marce i wystąpić w kampanii promującej kolekcje Wiosna/Lato 2016. Tak powstała grupa „Keds® Collective”. Hasło tegorocznej kampanii Keds powstało, tradycyjnie z myślą o kobietach. „Ladies first since 1916” nawiązuje idei kierowania produktów do płci pięknej. Buty z najnowszej kolekcji marki są dostosowane do potrzeb kobiet, pasują na każdą okazję, a ich duża różnorodność jest niebywałym atutem zachęcającym do zakupu.

Gwiazdy kochają Keds’y!

Do grona miłośniczek marki Keds można zaliczyć m.in. Audrey Hepburn, Marilyn Monroe, Jackie Kennedy-Onasis, Yoko Ono, które bardzo chętnie pokazywały się publicznie w kultowych trampkach. Nie tylko one doceniły jednak wygodę tenisówek Keds. Kto by nie pamiętał kultowego filmu Dirty Dancing, w którym wszyscy zachwycali się Jennifer Grey? Otóż bohaterka grana przez aktorkę, tańczyła w filmie w białych Keds’ach model Champion! Współcześnie firma bardzo chętnie nawiązuje współpracę z gwiazdami dużego formatu - w 2012 kilka par oryginalnych sneakersów zaprojektowała dla marki piosenkarka Taylor Swift, która została ambasadorką Keds. Również prywatnie piosenkarka często zamienia szpilki na tenisówki i chętnie pokazuje się w trampkach Keds.