Ważna informacja! Zmieniamy siedzibę! Pod aktualnym adresem działamy do 22 grudnia.
Zamówienia złożone w dniach 23.12 – 26.12 zostaną wysłane 27.12.
Później zaczynamy przeprowadzkę i nie będziemy mieli możliwości realizowania zamówień, przyjmowania zwrotów, ani rozpatrywania reklamacji. Niedostępni będą również nasi konsultanci na infolinii.
Wracamy 8 stycznia 2018 roku - wtedy też możecie kontaktować się z nami w dowolnej sprawie oraz swobodnie robić zakupy na naszej stronie!

Pobierz darmową aplikację Sprawdź możliwości
W naszym sklepie znajdziesz

6 modeli
marki La Gear!

Zobacz pełną ofertę

Początki marki LA Gear sięgają 1979 roku, kiedy to w Venice Beach zrodziła się idea by wyprodukować obuwie dedykowane wąskiemu gronu osób lubiących jazdę na deskorolce. Pomysłodawcą był Robert Greenberg – zapalony skater, który wpadł na idealny pomysł by stworzyć coś, co docenią wielbiciele deski (a na przełomie lat 70-tych i 80-tych było ich w Los Angeles naprawdę sporo!). Tak w skrócie można opisać powstanie marki LA Gear, która już niedługo po powstaniu zawładnęła rynkiem butów casualowo-sportowych i odniosła niemały sukces.

Od samego początku marka rodem z Los Angeles stawia na superstylowy, sportowy design i bardzo wysoki komfort użytkowania. Buty LA Gear doskonale wpasowały się w gusta i oczekiwania kalifornijskiej młodzieży, która szybko zaraziła swoim entuzjazmem resztę USA, a potem inne kraje. LA Gear to dziś luźny styl kojarzący się z beztroskim klimatem słonecznej Kalifornii. To jest to!