Pobierz darmową aplikację Sprawdź możliwości
W naszym sklepie znajdziesz

83 modele
marki Many Mornings!

Zobacz pełną ofertę

Many Mornings to polska marka, która wkroczyła dziarskim krokiem w świat wielokolorowych skarpetek. Many Mornings pochodzą z Aleksandrowa Łódzkiego, gdzie od ponad 100 lat wytwarzane są skarpetki i gdzie przemysł włókienniczy ma korzenie w prawie każdej rodzinie. W produktach tej marki przeplata się tradycja i nowoczesność – skarpety produkowane są w rodzinnym przedsiębiorstwie z 25 letnim doświadczeniem, a wyróżniają się supermodnym, designerskim wzornictwem. To fuzja doświadczeń łódzkiego włókiennictwa, regionalnych pasji i unikalnego podejścia do designu.

Pragnienie ekscytujących wzorów i najświeższych kolorów to fundament Many Mornings. Skarpety inspirowane są wszystkim tym, co otacza nas na co dzień - spotkaniami z przyjaciółmi, nowymi doznaniami, licznymi podróżami… Skarpety dostępne są w szerokiej palecie printów – w zwierzęce wzory, geometryczne figury lub folkowe kwiaty. Many Mornings tworzą skarpetki takie, jakie sami chcieliby nosić. To dla nich frajda, którą chętnie się dzielą.

W ofercie Many Mornings dostępne są również serie limitowane, które powstały w kolaboracji ze znanymi postaciami polskiej sceny muzycznej. Cztery nietuzinkowe modele skarpetek zaprojektował fenomenalny zespół The Dumplings, czyli Justyna Święs i Kuba Karaś, zaś dwie kolorowe pary to efekt współpracy z projektem Flirtini, który tworzą Ment z Rasmentalism i Jedynak.

Kolorowe skarpetki przedefiniowały pojęcie codziennych dodatków. Koniec ze skarpetkową nudą – każdy potrzebuje trochę zdrowego szaleństwa! Postaw na kolor i żywiołowe, nietuzinkowe wzory od Many Mornings!