Ważna informacja! Zmieniamy siedzibę! Pod aktualnym adresem działamy do 22 grudnia.
Zamówienia złożone w dniach 23.12 – 26.12 zostaną wysłane 27.12.
Później zaczynamy przeprowadzkę i nie będziemy mieli możliwości realizowania zamówień, przyjmowania zwrotów, ani rozpatrywania reklamacji. Niedostępni będą również nasi konsultanci na infolinii.
Wracamy 8 stycznia 2018 roku - wtedy też możecie kontaktować się z nami w dowolnej sprawie oraz swobodnie robić zakupy na naszej stronie!

Pobierz darmową aplikację Sprawdź możliwości
W naszym sklepie znajdziesz

0 modeli
marki Marshall!

Zobacz pełną ofertę

Marshall to marka nierozerwanie związana z muzyką. Jej początki sięgają lat 60. XX wieku. Właśnie wtedy Jim Marshall otworzył w Londynie sklep z instrumentami i osprzętem muzycznym. W związku z zapotrzebowaniem brytyjskich gitarzystów na dobre, konkurencyjne cenowo wzmacniacze, Jim zdecydował się na ich produkcję, inspirując się sprzętem amerykańskiego Fendera. Wkrótce firma wytworzyła swój własny, niepowtarzalny styl, który stał się popularny zwłaszcza wśród gitarzystów poszukujących cięższego brzmienia. Marshall postanowił swoje doświadczenie muzyczne wykorzystać przy produkcji słuchawek i zrobił to z niesamowitą dokładnością, a efekty podobnie jak przy wzmacniaczach, kolumnach i głośnikach są rewelacyjne! Przy pracy nad słuchawkami marka korzystała z doświadczenia muzyków scenicznych przez co sprzęt gwarantuje najwyższą jakość dźwięku. Dodatkowym atutem słuchawek Marshall jest wyjątkowy, oryginalny design, wobec którego nie można pozostać obojętnym.