Ważna informacja! Zmieniamy siedzibę! Pod aktualnym adresem działamy do 22 grudnia.
Zamówienia złożone w dniach 23.12 – 26.12 zostaną wysłane 27.12.
Później zaczynamy przeprowadzkę i nie będziemy mieli możliwości realizowania zamówień, przyjmowania zwrotów, ani rozpatrywania reklamacji. Niedostępni będą również nasi konsultanci na infolinii.
Wracamy 8 stycznia 2018 roku - wtedy też możecie kontaktować się z nami w dowolnej sprawie oraz swobodnie robić zakupy na naszej stronie!

Pobierz darmową aplikację Sprawdź możliwości
W naszym sklepie znajdziesz

0 modeli
marki Merrell!

Zobacz pełną ofertę

Inspirowane przyrodą, wolnością, podróżami i przygodą, buty Merrell stały się nieodłącznym elementem wyposażenia każdego miłośnika outdorowych aktywności. Obuwie Merrell jest idealne dla wszystkich, którzy marzą o dalekich krainach, górskich wycieczkach i eskapadach w nieznane. Amerykańska marka Merrell w branży obuwniczej działa od lat 80. i najbardziej znana jest ze swoich butów trekkingowych o różnorakiej specjalizacji. Obuwie Merrell to gwarancja komfortu oraz połączenie ponadczasowego wzornictwa z najlepszymi, innowacyjnymi technologiami takimi jak Merrell Air Cushion Midsole, M-Select Fresh czy M-Select Warm. Systemy zastosowane w obuwiu Merrell służą nie tylko odpowiedniej amortyzacji na szlaku, ale także ochronie i stabilizacji stopy.

Marka Merrell używa do produkcji swoich artykułów jedynie materiałów o najwyższej jakości aby spełnić wszystkie oczekiwania swoich klientów. Merrell to niezawodny wybór dla aktywnych – bez względu na porę roku czy preferowany rodzaj aktywności!