Pobierz darmową aplikację Sprawdź możliwości
W naszym sklepie znajdziesz

modeli
!

Zobacz pełną ofertę

Gdy czujesz coś powalającego Cię z nóg

Znamy i rozumiemy problem, gdy pojawia się burak na twarzy, gdy ściągasz buty, a tu……wszystkie muchy padają w okolicy najbliższych 10 km. Chciałbyś, by ten problem nie dotyczył Ciebie, a jednak. Można pomyśleć, że Twoje buty przeprowadzają atak chemiczny na domownikach. Straciłeś nadzieję i rzuciłeś je w kąt i nie wiesz, jak walczyć z uciążliwym, przykrym zapachem?

Rewolucja bananowa

Na ratunek przybywa BOOT BANANAS!! Pachnące i absorbujące wilgoć odświeżacze do butów w praktycznym i wesołym bananowym opakowaniu, które idealnie dopasowują się do każdego rodzaju butów.

Owoc pracy

Już ponad 10 000 BOOTS BANANAS ciężko pracuje w domach zadowolonych użytkowników. Przekonał ich nie tylko zabawny kształt, ale wykorzystanie 100% naturalnych składników: węgla bambusowego, który eliminuje bakterie wydzielające złowrogie zapachy z Twoich butów. Sody oczyszczonej, która pochłania wszystkie zapachy i ekstrakt z olejków roślinnych - nie tylko nadają nowy przyjemny, świeży zapach, ale działają przeciwgrzybiczo i bakteryjnie, by to z czym walczyłeś nie powróciło.

Jak wyrosły BOOTS BANANAS?

Dwójka młodych ludzi: Alex i Phill w swoim pierwszym mieszkaniu nie byli sami – ciągle towarzyszył im „zapach” butów wspinaczkowych Philla! Próbowali wszystkich możliwych, dostępnych produktów na rynku, ale żaden nie był wystarczająco skuteczny.
Postanowili stworzyć coś zupełnie nowego co sprawia, że pojawia się banan na twarzy.