Pobierz darmową aplikację Sprawdź możliwości
W naszym sklepie znajdziesz

23 modele
marki Napapijri!

Zobacz pełną ofertę

Polarne inspiracje, włoskie początki

NAPAPIJRI oznacza w języku fińskim Koło Podbiegunowe. Jego granicą jest linia 66 tego równoleżnika, która wyznacza także granicę zasięgu zjawiska nocy polarnej. W tych surowych warunkach narodziła się idea marki NAPAPIJRI. Pierwsze projekty NAPAPIJRI ujrzały światło dzienne we wczesnych latach dziewięćdziesiątych w Aosta we Włoszech i w ciągu kilku lat zdobyły uznanie wielu osób, początkowo głównie w Europie. Obecnie właścicielem marki jest amerykańska firma VF Corporation, światowy lider w produkcji markowej odzieży sektora lifestyle. Wszystko to sprawia, że oferta produktów marki charakteryzuje się najlepszym połączeniem amerykańskiego, niezobowiązującego luzu i europejskiej elegancji.

Podróżowanie to rozwój

Od początku istnienia marka NAPAPIJRI zyskała uznanie podróżników, odkrywców i pasjonatów przygód. To przede wszystkim za sprawą niezwykłej historii i filozofii firmy mnóstwo osób na całym świecie chętnie sięga po buty, ubrania i akcesoria tej marki. Według NAPAPIJRI podróżowanie od bieguna do bieguna gwarantuje ciągły rozwój człowieka, a rozwój to wiedza. To właśnie dzięki wiedzy, doświadczeniu i śledzeniu obowiązujących trendów, marka NAPAPIJRI poszerza horyzonty i tworzy rzeczy, które są nie tylko wysoce funkcjonalne, ale i zaprojektowane zgodnie z tym co. Produkty marki, są wciąż udoskonalane pod względem jakościowym oraz wizualnym zgodnie z najnowszymi trendami.

Casualowe fasony, doskonale na co dzień

Marka NAPAPIJRI dąży do tworzenia estetycznych, mocnych i solidnych ubrań dla ludzi kochających podróżowanie, przygody i wyzwania. Jednak oferta brandu nie jest zarezerwowana wyłącznie dla podróżników i zdobywców. W asortymencie firmy znajduje się bogata kolekcja obuwia w stylu casual, idealnych do pracy, szkoły, na miejskie wycieczki, czy na aktywny weekend za miastem. Każdy, kto choć raz zakosztował stylu i jakości butów tej marki, zostaje im wierny do końca. To odzwierciedlenie mody z najwyższej półki!

Najwyższej jakości materiały, zachwycające fasony

NAPAPIJRI od lat prowadzi działania proekologiczne, dlatego obuwie oferowane przez markę wykonane jest z najwyższej jakości tkanin, materiałów syntetycznych i skór. Zaawansowane technologicznie surowce, prosty, ale efektowny design oraz ciekawe detale sprawdzają się zarówno w obuwiu outdoorowym, jak i codziennych, casualowych trampkach, czy półbutach.

W nadchodzącym sezonie marka NAPAPIJRI oferuje bogaty wybór modeli damskich i męskich, które doskonale sprawdzą się w chłodniejsze, jesienne dni. W najnowszej kolekcji nie zabrakło stonowanych, inspirowanych naturą kolorystyk. Fasony dedykowane są miłośnikom niezobowiązującego stylu. W obuwiu marki widać wyraźne inspiracje popularnymi sportowymi sneakersami, jednak każdy z modeli ma w sobie nutę casualowej elegancji, charakterystycznej dla marki NAPAPIJRI.