Pobierz darmową aplikację Sprawdź możliwości
W naszym sklepie znajdziesz

8 modeli
marki New Era!

Zobacz pełną ofertę

Fullcap i Snapback w najlepszym wydaniu

New Era to firma, która światową sławę zyskała dzięki produkcji wysokiej jakości czapek dla zawodowych baseballistów. Trudno się temu dziwić bowiem czapki New Era to znakomita jakość i świetny styl. Firma produkuje ponad 35 milionów czapek rocznie i jest wyłącznym producentem czapek noszonych przez drużyny Major League Baseball i Minor League.

Ikona stylu urban cały czas jest w natarciu.

Dzięki produkcji czapek dla zawodowych drużyn ligi MLB, New Era zyskała doskonałą renomę zarówno wśród graczy, jak i fanów. Do tego drugiego grona zalicza się ogromna rzesza Amerykanów, spośród których jeden – reżyser Spike Lee – przyczynił się do wielkiego przełomu. Poprosił firmę New Era, aby wyprodukowali mu czapkę NY Yankees w kolorze…czerwonym.

Początkowo New Era nie chciała się na to zgodzić, ponieważ czerwony nie jest barwą tej drużyny. W końcu jednak ulegli. Kiedy Spike Lee pokazał się w tej czapce na trybunach, wywołał euforię. Wszyscy chcieli mieć czapkę NY Yankees w innych kolorach! Tak powstała seria Basic – obecnie najpopularniejszy model czapek New Era.

Wykreowanie mody na unikalne czapki

W ofercie marki dostępnych jest obecnie kilkanaście modeli, każdy z charakterystycznymi cechami, które decydują o jego unikalnej funkcjonalności. Wśród nich słynny 59FIFTY z szerokim daszkiem i sześciopanelową koroną, 39THIRTY z zakrzywionym daszkiem czy 9FORTY Adjustable, który ma możliwość regulacji obwodu głowy.

Naklejka 59FIFTY jest jednym z najbardziej rozpoznawanych znaków w świecie czapek. Czapki z okrągłą nalepką na daszku cieszą się swoistym kultem i sama firma New Era rekomenduje, aby pozostawić nalepkę.