Pobierz darmową aplikację Sprawdź możliwości
W naszym sklepie znajdziesz

202 modele
marki Nike!

Zobacz pełną ofertę

Jedna z czołowych marek, która swoimi produktami kreuje trendy w każdym miejscu na świecie. Innowacyjne podejście Nike inspiruje sportowców, dostarczając im rewolucyjnych produktów. Nike zyskała popularność dzięki ponadczasowym designom, innowacyjnym technologiom oraz autentycznej miłości do aktywności fizycznej. Nic w tym dziwnego - jej założycielem jest legendarny trener drużyny lekkoatletycznej University of Oregon - Bill Bowerman.

Firma Nike zachęca do korzystania z innowacyjnych i inspirujących rozwiązań, które oferuje w swoich sportowych produktach. Jej nowoczesne podejście i kultowe projekty zyskały również, dzięki wykorzystaniu takich technologii jak AIR. To nic innego jak poduszka gazowa, która dostarcza maksymalnej amortyzacji. Firma może pochwalić się również systemem SHOX. To ta sama technologia, która jest wykorzystywana w samochodach wyścigowych F1, w celu zapewnienia niesamowitej sprężystości. Znanym pomysłem firmy Nike jest funkcja FREE, która przyczynia się do poprawy równowagi, efektywności ruchu i zwiększenia siły mięśni. Marka Nike stała się pionierem w dziedzinie udogodnień technologicznych. Świadczyć o tym może również fakt, że zaufali jej tacy sportowcy jak: Anna Lewandowska, Ewa Chodakowska, Michael Jordan, Andre Agassi, Roger Federer, czy siostry Williams.

Nike może pochwalić się z jednym z najbardziej znanych sloganów na świecie po dzień dzisiejszy, a mianowicie: "Just Do It" (pol. Po prostu to zrób), które powstało 1988 roku. Logo firmy, które znajduje się na boku buta, obrazuje skrzydło słynnego posagu greckiej bogini zwycięstwa i funkcjonuje od 1971 roku.

Nike to dobry wybór dla osób, które chcąc swoimi zakupami wspomagać środowisko. W myśl idei Nike - Better World - marka dostarcza produkty jednocześnie minimalizując szkodliwe oddziaływanie procesu produkcji na środowisko naturalne. Tworząc nowe rozwiązania, Nike zwraca szczególną uwagę na dobór odpowiednich, przyjaznych dla środowiska materiałów, redukcję odpadów i eliminację zanieczyszczeń.