Pobierz darmową aplikację Sprawdź możliwości
W naszym sklepie znajdziesz

210 modeli
marki Nike!

Zobacz pełną ofertę

Jedna z czołowych marek, która swoimi produktami kreuje trendy w każdym miejscu na świecie. Innowacyjne podejście Nike inspiruje sportowców, dostarczając im rewolucyjnych produktów. Nike zyskała popularność dzięki ponadczasowym designom, innowacyjnym technologiom oraz autentycznej miłości do aktywności fizycznej. Nic w tym dziwnego - jej założycielem jest legendarny trener drużyny lekkoatletycznej University of Oregon - Bill Bowerman.

Firma Nike zachęca do korzystania z innowacyjnych i inspirujących rozwiązań, które oferuje w swoich sportowych produktach. Jej nowoczesne podejście i kultowe projekty zyskały również, dzięki wykorzystaniu takich technologii jak AIR. To nic innego jak poduszka gazowa, która dostarcza maksymalnej amortyzacji. Firma może pochwalić się również systemem SHOX. To ta sama technologia, która jest wykorzystywana w samochodach wyścigowych F1, w celu zapewnienia niesamowitej sprężystości. Znanym pomysłem firmy Nike jest funkcja FREE, która przyczynia się do poprawy równowagi, efektywności ruchu i zwiększenia siły mięśni. Marka Nike stała się pionierem w dziedzinie udogodnień technologicznych. Świadczyć o tym może również fakt, że zaufali jej tacy sportowcy jak: Anna Lewandowska, Ewa Chodakowska, Michael Jordan, Andre Agassi, Roger Federer, czy siostry Williams.

Nowatorska poduszka gazowa Air została zastosowana w butach Nike w 1978 roku. W 1987 roku wprowadzono na rynek buty Nike Air Max 1 z widoczną amortyzacją w pięcie, dzięki czemu fani mogli nie tylko poczuć wygodę poduszki gazowej Air, ale mogli ją też zobaczyć. Od tej pory buty Nike Air Max nowej generacji zaczęły się cieszyć ogromną popularnoącią wśród sportowców i kolekcjonerów, ceniących ich bogatą kolorystykę i niezawodną, lekką amortyzację.

Buty damskie Nike Air Max Thea są wyposażone w oryginalny system amortyzacji i mają niskoprofilową sylwetkę. Charakteryzuje je trwałość, wygoda oraz prosty, ponadczasowy styl

Buty męskie Nike Air Max Tavas nawiązują wyglądem do klasycznej sylwetki legendarnego modelu do biegania. Wykonana z zamszu i siateczki cholewka z bezszwowymi powłokami zapewnia lekkość i doskonałą wentylację.

Nike to dobry wybór dla osób, które chcąc swoimi zakupami wspomagać środowisko. W myśl idei Nike - Better World - marka dostarcza produkty jednocześnie minimalizując szkodliwe oddziaływanie procesu produkcji na środowisko naturalne. Tworząc nowe rozwiązania, Nike zwraca szczególną uwagę na dobór odpowiednich, przyjaznych dla środowiska materiałów, redukcję odpadów i eliminację zanieczyszczeń.