Pobierz darmową aplikację Sprawdź możliwości
W naszym sklepie znajdziesz

105 modeli
marki Oakley!

Zobacz pełną ofertę

Dziedzictwo marki Oakley jest mocno zanurzone w technologii, innowacyjności oraz funkcjonalności. Ich produkty odzwierciedlają ciągłe dążenie firmy do doskonałości oraz pasję tworzenia. A głównym celem marki jest przekraczanie własnych granic. Wszystko zaczęło się w 1975 roku w Południowej Kalifornii z jedną ideą – połączenia nauki i sztuki, czyli specjalistycznej wiedzy technicznej oraz kreatywnych pomysłów i funkcjonalnego designu.

Naukowiec Jim Jannard odrzucił wszelkie ograniczenia oraz konwenanse i jako pierwszy na świecie zaprojektował nowy kształt uchwytów kierownicy do motocykli motocrossowych, który dopasowywał się do dłoni zawodnika i gwarantował doskonałą przyczepność. Sławę przyniósł mu również nowatorski projekt gogli, a następnie okularów. I to właśnie produkcja tych ostatnich okazała się strzałem w dziesiątkę i bezpośrednią drogą do sukcesu marki.

Po pierwsze technologia – produkty Oakley swój prawdziwy sukces zawdzięczają innowacyjnej technologii. Niekonwencjonalny sposób myślenia Jima Jannarda doprowadził do dużego rozwoju marki. Do tej pory w firmowym laboratorium w USA narodziło się ponad 600 światowych patentów w dziedzinie technologii i wzornictwa oraz 800 znaków towarowych. Produkty poddawane są tam najcięższym testom, również najlepsi sportowcy testują i oceniają produkty Oakley w rzeczywistych warunkach.

Po drugie jakość – najważniejszym priorytetem firmy jest jakość oferowanego produktu oraz zadowolenie klienta. Oakley jest liderem w produkcji doskonałej jakości okularów sportowych oraz ciągłego poszukiwania i wdrażania innowacji. Dzięki temu firma rozpoznawana jest jako jedna z najbardziej pożądanych marek po względem trwałych, innowacyjnych technologii i modnych rozwiązań wizualnych.

Okulary Oakley świetnie chronią nasze oczy przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych oraz przed raptownymi zmianami oświetlenia. Pozwalają na bezpieczne uprawianie sportu, są niezwykle wytrzymałe i rzadko ulegają uszkodzeniom. Skierowane są głównie do osób oczekujących produktów wysokiego standardu o wysokiej jakości optyce oraz lubiących aktywne formy spędzenia wolnego czasu, głównie na powietrzu.

Zakupy,
obsługa klienta
Sklep,
Eastend.pl
Szybki kontakt:
dział sprzedaży
 • Daniel
  506 135 707
 • Tomasz
  608 646 655
pon-pt. w godz. 8.00 - 16.00

Sklep stacjonarny
 • Zadzwoń do nas
  531 108 266
ul. Grunwaldzka 569, Gdańsk
Pon. - Pt. w godz. 11.00 - 19.00
Sob. w godz. 10.00 - 15.00
Szybki kontakt:
zwroty i reklamacje
 • Małgosia
  530 722 992
 • Iwona
  660 200 800
pon-pt. w godz. 8.00 - 16.00
Copyright: 2004-2017 Eastend.pl