Pobierz darmową aplikację Sprawdź możliwości
W naszym sklepie znajdziesz

91 modeli
marki Oakley!

Zobacz pełną ofertę

Dziedzictwo marki Oakley jest mocno zanurzone w technologii, innowacyjności oraz funkcjonalności. Ich produkty odzwierciedlają ciągłe dążenie firmy do doskonałości oraz pasję tworzenia. A głównym celem marki jest przekraczanie własnych granic. Wszystko zaczęło się w 1975 roku w Południowej Kalifornii z jedną ideą – połączenia nauki i sztuki, czyli specjalistycznej wiedzy technicznej oraz kreatywnych pomysłów i funkcjonalnego designu.

Naukowiec Jim Jannard odrzucił wszelkie ograniczenia oraz konwenanse i jako pierwszy na świecie zaprojektował nowy kształt uchwytów kierownicy do motocykli motocrossowych, który dopasowywał się do dłoni zawodnika i gwarantował doskonałą przyczepność. Sławę przyniósł mu również nowatorski projekt gogli, a następnie okularów. I to właśnie produkcja tych ostatnich okazała się strzałem w dziesiątkę i bezpośrednią drogą do sukcesu marki.

Po pierwsze technologia – produkty Oakley swój prawdziwy sukces zawdzięczają innowacyjnej technologii. Niekonwencjonalny sposób myślenia Jima Jannarda doprowadził do dużego rozwoju marki. Do tej pory w firmowym laboratorium w USA narodziło się ponad 600 światowych patentów w dziedzinie technologii i wzornictwa oraz 800 znaków towarowych. Produkty poddawane są tam najcięższym testom, również najlepsi sportowcy testują i oceniają produkty Oakley w rzeczywistych warunkach.

Po drugie jakość – najważniejszym priorytetem firmy jest jakość oferowanego produktu oraz zadowolenie klienta. Oakley jest liderem w produkcji doskonałej jakości okularów sportowych oraz ciągłego poszukiwania i wdrażania innowacji. Dzięki temu firma rozpoznawana jest jako jedna z najbardziej pożądanych marek po względem trwałych, innowacyjnych technologii i modnych rozwiązań wizualnych.

Okulary Oakley świetnie chronią nasze oczy przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych oraz przed raptownymi zmianami oświetlenia. Pozwalają na bezpieczne uprawianie sportu, są niezwykle wytrzymałe i rzadko ulegają uszkodzeniom. Skierowane są głównie do osób oczekujących produktów wysokiego standardu o wysokiej jakości optyce oraz lubiących aktywne formy spędzenia wolnego czasu, głównie na powietrzu.