Ważna informacja! Zmieniamy siedzibę! Pod aktualnym adresem działamy do 22 grudnia.
Zamówienia złożone w dniach 23.12 – 26.12 zostaną wysłane 27.12.
Później zaczynamy przeprowadzkę i nie będziemy mieli możliwości realizowania zamówień, przyjmowania zwrotów, ani rozpatrywania reklamacji. Niedostępni będą również nasi konsultanci na infolinii.
Wracamy 8 stycznia 2018 roku - wtedy też możecie kontaktować się z nami w dowolnej sprawie oraz swobodnie robić zakupy na naszej stronie!

Pobierz darmową aplikację Sprawdź możliwości
W naszym sklepie znajdziesz

0 modeli
marki Palladium!

Zobacz pełną ofertę

Historia marki zaczęła się nietypowo, bo od… lotnictwa! W 1920 roku powstało przedsiębiorstwo zajmujące się… produkcją opon do samolotów. Jakkolwiek by to nie brzmiało, swój rozwój firma zawdzięcza II Wojnie Światowej, kiedy to – jak wszyscy wiemy – zapotrzebowanie na samoloty było ogromne. Po wojnie zainteresowanie samolotowymi oponami drastycznie spadło, dlatego szefowie firmy postanowili przeorganizować produkcję. Po krótkim namyśle, w 1947 roku otworzyli fabrykę we francuskim Pont de Cheruy i zajęli się produkcją wysokiej jakości obuwia. Eksperci Palladium zdali się na swoją wiedzę na temat gumy i tkanin canvas, by móc tym samym zapewnić jednocześnie komfort i wytrzymałość.