Pobierz darmową aplikację Sprawdź możliwości
W naszym sklepie znajdziesz

14 modeli
marki Polo Ralph Lauren!

Zobacz pełną ofertę

Ralph Lauren, projektant z Bronxu, przygodę z projektowaniem zaczął ponad 40 lat temu w Nowym Jorku, od linii krawatów. Ralph Lauren potrzebował zaledwie 10 lat, by o marce mówiła cała Ameryka. Lata osiemdziesiąte wręcz opisywano jako „dekada Ralpha Laurena”, którego kolekcje stały się rozpoznawanym symbolem statusu i klasy. Przez 40 lat obecności na rynku, jego firma - Ralph Lauren Corporation stała się ogromną, świetnie prosperującą maszyną, która przedefiniowała amerykański styl casual.

To aktualnie marka, która nie tylko ubiera, ale także jest wyznacznikiem stylu życia, z którym pragną utożsamiać się miliony ludzi na całym świecie. Dziś marka Ralpha Laurena oferuje wiele różnorodnych linii odzieży, obuwia i akcesoriów dla mężczyzn, kobiet i dzieci.

Polo Ralph Lauren to jedna z męskich linii skierowana do świadomych swojego stylu mężczyzn, którzy wiedzą czego chcą. To linia dla każdego, kto poszukuje w odzieży i obuwiu wysokiej jakości. Lauren postawił w produktach Polo na klasyczną elegancję o sportowym charakterze. Logo tej marki - gracz polo na koniu - jest znane na całym świecie. Niewielkich rozmiarów logo zdobi zarówno t-shirty, koszule, jak i obuwie z tej linii. W nowych kolekcjach Polo Ralph Lauren logo jest zaprezentowane w o wiele większym rozmiarze.

Z sezonu na sezon linia Polo Ralph Lauren zmienia się i stara jak najbardziej sprostać oczekiwaniom Klientów, oferując nowe kolekcje, w których zawsze można znaleźć doskonały styl i wysoką jakość ubrań. W kolekcji Polo Ralph Lauren znalazły się również stylowe buty, między innymi trampki o minimalistycznym, prostym designie, które pozwolą stworzyć niejedną stylizację z klasą. Idealne na co dzień, ale również wtedy, gdy aktywnie spędzasz wolny czas.

Jeśli preferujesz niezobowiązujący styl ubierania się – marka Polo Ralph Lauren jest stworzona dla Ciebie!