Pobierz darmową aplikację Sprawdź możliwości
W naszym sklepie znajdziesz

165 modeli
marki Reebok!

Zobacz pełną ofertę

Firma Reebok powstała w 1895 roku w angielskim Bolton jako wyraz fascynacji sportem i aktywnym spędzaniem czasu wolnego. Założył ją biegacz, Joseph William Foster, wraz z ojcem. Od samego początku marka trudniła się produkcją wysokiej jakości butów do biegania – stąd też nazwa, która pochodzi od południowoafrykańskiego słowa „Rhebok” oznaczającego gazelę lub antylopę.

Wysoka jakość butów Reebok charakteryzowała markę już od samego początku i tak pozostało do dziś. Wieloletnia tradycja, znajomość trendów i potrzeb klientów czyni markę jednym z największych i najbardziej lubianych producentów obuwia sportowego, biegowego oraz sneakersów i odzieży casual. Absolutna światowa ekstraklasa!

Buty Reebok nierozerwalnie związane są z historią sportu. W letnich Igrzyskach Olimpijskich w 1924 roku mistrzowie lekkoatletyki pobiegli w nich prosto po medale. Natomiast w latach 80. gdy coraz większą popularność zaczęły zdobywać kluby fitness, niemal wszystkim sportowym pasjonatom towarzyszyły właśnie buty Reebok.