Ważna informacja! Zmieniamy siedzibę! Pod aktualnym adresem działamy do 22 grudnia.
Zamówienia złożone w dniach 23.12 – 26.12 zostaną wysłane 27.12.
Później zaczynamy przeprowadzkę i nie będziemy mieli możliwości realizowania zamówień, przyjmowania zwrotów, ani rozpatrywania reklamacji. Niedostępni będą również nasi konsultanci na infolinii.
Wracamy 8 stycznia 2018 roku - wtedy też możecie kontaktować się z nami w dowolnej sprawie oraz swobodnie robić zakupy na naszej stronie!

Pobierz darmową aplikację Sprawdź możliwości
W naszym sklepie znajdziesz

3 modele
marki Saphir!

Zobacz pełną ofertę

Saphir to francuska marka specjalizująca się w produkcji środków do pielęgnacji, konserwacji i czyszczenia obuwia. Producentem linii jest francuska firma AVEL, która bazując na z ogromnej tradycji i wysokich standardom produkcji tworzy kosmetyki przeznaczone dla wymagających butów, wykonanych z wysokogatunkowych, delikatnych materiałów.

Swoją pozycję marka Saphir ugruntowuje dzięki ciągłym badaniom, które są prowadzone we współpracy z najlepszymi fachowcami w branży oraz uznanymi producentami obuwia oraz galanterii skórzanej. Dzięki temu, produkty tej marki to gwarancja najwyższej jakości.

W procesie produkcyjnym wykorzystywane są najlepsze i najbardziej wydajne surowce: olej z norek, olej z jojoby, proteiny pszeniczne, lanolina, wosk pszczeli, wosk mineralny, wosk Carnauba (naturalny wosk roślinny z liści kopernicji) oraz innowacyjne technologie. Środki do konserwacji Saphir gwarantują optymalną ochronę, przedłużają żywotność butów i zapewniają wyjątkowy wygląd Twojego obuwie.