Pobierz darmową aplikację Sprawdź możliwości
W naszym sklepie znajdziesz

2 modele
marki Saucony!

Zobacz pełną ofertę

Wieloletnie doświadczenie, biegowe korzenie

Marka Saucony to amerykański producent obuwia, który zaskarbił sobie sympatię wielu osób na całym świecie za sprawą produkcji specjalistycznego sprzętu i obuwia do biegania.

Marce Saucony nie można odmówić innowacji i wychodzenia naprzeciw nowinkom technologicznym. W 1980 roku brand jako pierwszy wprowadził na rynek but, w którym cholewka mocowana była bezpośrednio do podeszwy środkowej. Takie rozwiązanie - dziś na porządku dziennym - wówczas niespotykane i nowe, przyniosło firmie uznanie i rozgłos.

Ponad dekadę później, w 1991 roku, Saucony była pierwszą firmą, która połączyła amortyzację ze stabilizacją, tworząc element, który do dziś jest podstawą treningowych modeli brandu. GRID jest siatką wykonaną z elastycznego plastiku, działającą na piętę niczym rakieta tenisowa na piłeczkę.

Streetwear i miejski luz

Marka Saucony istnieje na rynku od ponad 35 lat i przez niemal cały ten czas pozostawała wierna swojej maksymie: „Istniejemy dla biegaczy”. Jednak od kilku sezonów amerykański brand w swoich kolekcjach, poza obuwiem do biegania, proponuje modele lifestylowe, idealne w codziennym użytkowaniu i świetnie korespondujące z miejskim stylem. Współcześnie Saucony to marka coraz chętniej wybierana przez sneakerheadów i wielbicieli kicksów!

Opierając się na latach doświadczeń, marka Saucony tworząc swoje produkty doskonale wyczuwa potrzeby Klientów. Projektanci opierają się na klasycznych, czasem nieco old schoolowych wzorach, z pasją tworząc kolejne propozycje. Ich entuzjazm można znaleźć w stylowych produktach marki.

Jazz Original - kultowy model

Jednym z najpopularniejszych i najlepiej rozpoznawalnych modeli w kolekcjach Saucony jest Jazz - pochodzący z 1981 roku sneakersowy model inspirowany biegówkami. Lekka konstrukcja i doskonała amortyzacja sprawiły, że buty te bardzo szybko podbiły serca szerokiego grona użytkowników, a w późniejszym czasie zostały okrzyknięte najlepszym modelem marki lat 80-tych. Jazz bardzo szybko z bieżni przeniósł się na ulice miast, stając w szranki z innymi modelami butów popularnych, obuwniczych gigantów.