Pobierz darmową aplikację Sprawdź możliwości
W naszym sklepie znajdziesz

26 modeli
marki Skechers!

Zobacz pełną ofertę

Firma Skechers założona została w 1992 roku przez Roberta Greenberga i jego syn Michaela. Pierwotnym zamysłem panów Greenberg był importem obuwia z Europy do USA. W dosyć szybkim czasie, firma z Manhattan Beach w Kalifornii poszerzyła działalność i wypuściła linię Sport Utility, już pod własną marką. Zachęceni sukcesem, pomysłodawcy i inicjatorzy marki Skechers postanowili zacząć działać na skalę międzynarodową. Natychmiast przełożyło się to na dynamiczny rozwój firmy, a buty marki stały się charakterystycznym symbolem amerykańskiego stylu lat 90.

W 1995 roku, Skechers otworzył pierwszy salon firmowy w Kalifornii w Manhattan Beach. Od tamtej pory, na całym świecie powstają placówki sprzedające produkty marki. Obecnie Skechers jest potężną firmą, której produkty znaleźć można w 100 krajach świata! Skechers szybko zdobył uznanie amerykańskich i światowych klientów, a buty z literką „S” zaczęli nosić zarówno „zwykli” ludzie, jak i gwiazdy muzyki, filmu i celebryci, m.in. Britney Spears, Christina Aguilera czy Robert Downey Jr.

Dzisiaj Skechers rozszerza i różnicuje ofertę produktów aż w 15 odrębnych liniach, począwszy od sportowych, poprzez styl casual, a skończywszy na liniach półformalnych.