Pobierz darmową aplikację Sprawdź możliwości
W naszym sklepie znajdziesz

0 modeli
marki Supra!

Zobacz pełną ofertę

Z Kalifornii na cały świat

Supra to stosunkowo młoda marka - jej początki przypadają na 2006 rok. Po designie i stylistyce produktów nie trudno się domyślić, że brand jest silnie zakorzeniony w subkulturze skateboardowej. Supra powstała w samym sercu słonecznej Kalifornii, a jej założycielem i pomysłodawcą był Angel Cabada, rdzenny mieszkaniec Orange County. Wraz ze swoimi kumplami, a później wspólnikami - Chadem Muską, Terrym Kennedym i Stevem Aoki, postanowili wypełnić lukę na rynku obuwniczym, jaką bez wątpienia były solidne, trwałe i jednocześnie oryginalne w wyglądzie buty, które sprawdziłyby się podczas jazdy na deskorolce czy akrobacji na BMX-ie.

Pierwotnie założeniem Supry było dostarczanie obuwia kalifornijskim skateboarderom. Początkowo marka ograniczała się do niewielkiej produkcji i sprzedaży wyłącznie na rynku lokalnym, wyposażając riderów z Orange County w buty dostosowane do ich potrzeb. Bardzo szybko jednak brand zyskał sobie wielu zwolenników w innych stanach, a później także poza granicami USA. Na przełomie dekady Supra stała się jedną z najciekawszych i najprężniej rozwijających się firm obuwniczych na rynku skate i street. Dziś to brand dla osób pewnych siebie, zdecydowanych, kierujących się w życiu pasją i bez kompromisów dążących do celu.

Szeroki asortyment, bogaty wybór modeli

Marka znana jest na całym świecie głównie za sprawą dynamicznego kształtu i unikalnego połączenia wysokiej jakości materiałów i rozwiązań kolorystycznych w butach codziennych. Obuwie Supra przyciąga wachlarzem szalonych barw i nietuzinkowych materiałów, a także oryginalnością i bardzo wysoką jakością wykonania. Po dziesięciu latach działalności i śledzenia trendów obuwniczych, Supra przestała ograniczać się tylko do tworzenia butów dla skaterów, poszerzając ofertę o asortyment obuwia casualowego i sneakersów w klimacie streetwear.

Rynek obuwniczy bez wątpienia zawdzięcza firmie Supra powiew świeżości i nowatorskie podejście do projektowania butów. Marka bardzo chętnie współpracuje z designerami, artystami, osobami ze świata mody i stylistami, czego efektem są unikalne, nietuzinkowe buty. Połączenie butów typu skate i oryginalnego wzornictwa, umożliwiło stworzenie linii obuwia ze świeżym spojrzeniem na design i funkcjonalność.

Gwiazdy kochają Suprę!

Oryginalne pomysły, jakość wykonania i nietuzinkowe podejście do projektowania butów sprawiły, że markę Supra pokochały miliony osób na całym świecie - od miłośników deskorolki, przez zwolenników niszowego designu, aż po celebrytów i gwiazdy show-biznesu. W sneakersach Supra często spotkać można znane osoby takie jak Jay-Z, Lil Wayne, Kanye West, czy Rihanna. Na polskim gruncie, do fanów brandu zalicza się miedzy innymi muzyk Wojtek "Łozo" Łozowski.