Pobierz darmową aplikację Sprawdź możliwości

 • Produkt nie spełnia Twoich oczekiwań?
  ZWRóĆ GO ZA DARMO PRZEZ PACZKOMATY INPOST!

  Zwróć towar za darmo – aby zakupy w naszym sklepie były jeszcze przyjemniejsze! Kusi cię, aby kupić u nas coś fajnego, ale jednocześnie obawiasz się trudności z ewentualnym zwrotem towaru? Mamy na to sposób! W naszym sklepie oferujemy usługę, dzięki której
  szybko i sprawnie odeślesz zakupiony online produkt – wystarczą dosłownie trzy kroki:

  • 1. Krok

   Wypełnij nasz formularz reklamacyjny i dołącz do niego dowód sprzedaży lub fakturę i umieść je wewnątrz pudełka z towarem.
   Wejdź na stronę szybkich zwrotów.

  • 2. Krok

   Wypełnij krótki formularz - wystarczy podać podstawowe dane (imię i nazwisko, identyfikator zamówienia itd.), oraz zaznaczyć powód odesłania towaru (zwrot, reklamacja). Identyfikatorem zamówienia jest numer zamówienia z eastend.pl.

   .

  • 3. Krok

   Po akceptacji zwrotu (maks. następnego dnia roboczego), wysłany zostanie do Ciebie specjalny kod – to dzięki niemu będziesz mógł zwrócić towar za pomocą dowolnie wybranego Paczkomatu InPost. Kod otrzymasz na wskazany adres e-mail i podany numer telefonu. Kod jest aktywny przez 71 godzin od momentu, w którym go otrzymasz.

   Odesłanie towaru za pomocą tej usługi jest całkowicie darmowe! Wystarczy jedna wizyta na stronie i krótki spacer do najbliższego Paczkomatu InPost. Towar wraz z formularzem reklamacyjnym i dowodem sprzedaży należy umieścić w skrytce Paczkomatu i wprowadzić otrzymany wcześniej kod. To wszystko! Teraz zakupy w naszym sklepie będą jeszcze przyjemniejsze i bezpieczniejsze!