Ważna informacja! Zmieniamy siedzibę! Pod aktualnym adresem działamy do 22 grudnia.
Zamówienia złożone w dniach 23.12 – 26.12 zostaną wysłane 27.12.
Później zaczynamy przeprowadzkę i nie będziemy mieli możliwości realizowania zamówień, przyjmowania zwrotów, ani rozpatrywania reklamacji. Niedostępni będą również nasi konsultanci na infolinii.
Wracamy 8 stycznia 2018 roku - wtedy też możecie kontaktować się z nami w dowolnej sprawie oraz swobodnie robić zakupy na naszej stronie!

Pobierz darmową aplikację Sprawdź możliwości
W naszym sklepie znajdziesz

8575 modeli
kategorii #MIASTO!

Zobacz pełną ofertę

Streetfashion dyktuje trendy. To moda ulicy jest teraz najważniejsza i odzwierciedla wszystko to, co jest stylowe, designerskie i na topie. Styl miejski to połączenie charakterystycznej nonszalanckiej swobody z przyciągającymi wzrok dodatkami. Ważnym elementem stylu miejskiego są buty – mogą stanowić tę klasyczną część look'u lub wręcz przeciwnie, być ekstrawaganckim akcentem, który przyciągnie niejedno spojrzenie. Do tego supermodny, kolorowy plecak, odlotowe słuchawki i obowiązkowo jakieś wystrzałowe ciuchy – t-shirt z oryginalnym nadrukiem, militarna kurtka i casualowa, ponadczasowa bluza. Lubisz trzymać rękę na modowym pulsie? Eastend.pl to idealne miejsce dla Ciebie! Mamy wszystko, czego potrzebujesz by wyglądać modnie i tworzyć własne, niepowtarzalne streetwearowe outfity! Ubieraj się na luzie, komfortowo, a jednocześnie spraw, aby Twoje stylizacje pozostały atrakcyjne i nietuzinkowe.