Pobierz darmową aplikację Sprawdź możliwości

TARRAGO to hiszpańska firma założona w 1940 roku przez Mr. Joaquim Tarragó, pierwotnie zajmująca się wytwarzaniem tekstylnych i farbowanych produktów dla domu. We wczesnych latach 60-tych zmieniono kierunek rozwoju i politykę firmy, nastawiając się na produkcję wysokiej jakości środków do pielęgnacji i konserwacji obuwia.

Firma TARRAGO w bardzo krótkim czasie zrewolucjonizowała przemysł naprawy i ochrony obuwia w Hiszpanii. W latach 80-tcyh wkroczyła na rynki zagraniczne i zyskała międzynarodowe uznanie. Tak pozostaje do dziś. Aktualnie firma obecna jest 40 krajach, a produkty są jednoznacznie kojarzone z najwyższą jakością.

TARRAGO od samego początku stawia na skuteczność i jakość kosmetyków do pielęgnacji obuwia. Sukces firmy to w dużej mierze zasługa innowacyjnych, opartych na wodzie barwników, pozwalających na całkowitą zmianę koloru skóry. Obecnie TARRAGO oferuje szeroką paletę środków do impregnacji, pielęgnacji, czyszczenia i farbowania obuwia ze skóry i materiałów tekstylnych oraz bogatego asortymentu akcesoriów do konserwacji butów.