Pobierz darmową aplikację Sprawdź możliwości

TECHNOLOGIE CLARKS

Technologie Clarks

Twórcy marki Clarks dbają o komfort naszych stóp. Zaprojektowane z największą troską obuwie wzbogacono szeregiem technologii, które znacząco wpływają na wygodę użytkowania. Poczuj różnicę!

ACTIVE AIR
Wyobraźcie sobie system kanalików i kieszeni w podeszwie wypełnionych powietrzem – czujecie już ten komfort podczas chodzenia? To właśnie dzięki technologii Acitve Air podeszwa tworzy amortyzującą podstawę, która skutecznie pochłania wstrząsy i oddaje energię stopom – warto to poczuć. Obuwie wyposażone w technologię ActiveAir jest niebywale wygodne, trwałe i skutecznie pochłania wszelkie wstrząsy.

SOFTWEAR
Mięciutkie poduszeczki we wkładce wewnętrznej, które zdecydowanie poprawiają komfort chodzenia chroniąc najbardziej narażone na przeciążenia miejsca. Poduszeczki wykonane są z pianki lateksowej i znajdują się pod palcami i piętą zwiększając amortyzację i komfort chodzenia. Technologia szczególnie przydatna w butach na obcasie!

FLEXILIGHT
Jeżeli codziennie przemierzasz na nogach mnóstwo kilometrów buty z technologią Flex Light są stworzone dla Ciebie! Specjalna konstrukcja podeszwy zaprojektowana z uwzględnieniem naturalnego ruchu stopy zdecydowanie poprawia komfort chodzenia.

GORE
Tkanina, która zapewnia niezwykłe połączenie trwałej wodoszczelności i oddychalności – buty wyposażone w tą najbardziej zaawansowaną membranę nie zawiodą w nawet najbardziej wymagających warunkach – dla zawodowców!

ROCK
Kolejna propozycja dla outdoorowych zapaleńców. Dzięki technologii Rock możecie być spokojni o przyczepność na wszelkiego rodzaju terenie oraz trwałą wodoszczelność uniemożliwiającą przedostanie się wilgoci do wewnątrz obuwia.

ATSU
Specjalnie zaprojektowana wkładka, która opiera się na technice refleksoterapii – dzięki unikalnym wypustkom poczujesz przyjemny masaż stóp, co poprawi krążenie krwi i zapewni dobre samopoczucie. Udowodniona skuteczność!

CLARKS PLUS
Unikatowy system, który zapewnia wyjątkowy komfort i wsparcie dla stopy. Inteligentne, dostosowujące się do stopy wkładki Clarks Plus, zaprojektowane przez ekspertów Clarks zgodnie z prawami biomechaniki, pomagają utrzymać optymalną pozycję ciała podczas ruchu. Iain Percy, brytyjski żeglarz sportowy, dwukrotny mistrz i wicemistrz olimpijski oraz dwukrotny mistrz świata tak podumował technologię:„Najnowsza innowacja „Clarks Plus” zapewnia nadzwyczajny komfort dla stóp przez cały dzień”. Rekomendowane przez najlepszych!

CLARKS UNSTRUCTURED
Technologia zapewnia niezwykły komfort użytkowania obuwia dzięki połączeniu lekkich oraz oddychających materiałów z elastyczną, pozbawioną sztywnych elementów konstrukcją. Sprężyste oraz wyjątkowo lekkie, a zarazem odporne na ścieranie podeszwy są tak skonstruowane, aby amortyzować uderzenia (shock point). Dzięki naturalnym anatomicznym kształtom, miękkiej wyściółce oraz wykorzystaniu najwyższej jakości skór buty z serii Unstructured zapewniają idealny komfort użytkowania.

CLARKS XL EXTRALIGHT
To połączenie niezwykle lekkiej, wytrzymałej, elastycznej i absorbującej wstrząsy podeszwy z miękką, skórzaną wkładką. Efekt: niesamowicie trwałe i wygodne obuwie.