Ważna informacja! Zmieniamy siedzibę! Pod aktualnym adresem działamy do 22 grudnia.
Zamówienia złożone w dniach 23.12 – 26.12 zostaną wysłane 27.12.
Później zaczynamy przeprowadzkę i nie będziemy mieli możliwości realizowania zamówień, przyjmowania zwrotów, ani rozpatrywania reklamacji. Niedostępni będą również nasi konsultanci na infolinii.
Wracamy 8 stycznia 2018 roku - wtedy też możecie kontaktować się z nami w dowolnej sprawie oraz swobodnie robić zakupy na naszej stronie!

Pobierz darmową aplikację Sprawdź możliwości
W naszym sklepie znajdziesz

100 modeli
marki The North Face!

Zobacz pełną ofertę

The North Face to synonim profesjonalizmu, innowacyjności i umiłowania wolności. Znaną dziś na całym świecie firmę stworzyło dwóch przyjaciół – Douglas Tompkins i Kenneth „Hap” Klopp, którzy w San Francisco w latach 70. ubiegłego stulecia założyli swój mały sklep ze sprzętem szeroko pojętej turystyki górskiej. Nazwali go The North Face – od północnej ściany góry, która jest najczęściej najtrudniejszym miejscem do wspinaczki.

Dzięki dbałości o jakość wyrobów oraz stosowaniu innowacyjnych technologii, produkty The North Face szybko zyskały uznanie ekspertów, a wkrótce ich popularność przeniosła się na cały świat. Coraz szersza oferta firmy jest obecnie dedykowana nie tylko miłośnikom profesjonalnych wypraw i wspinaczki, ale wszystkim wielbicielom przygód i podróżowania, którzy potrzebują produktów najwyższej jakości. Aktualnie w asortymencie znajdziesz plecaki, torby, odzież, buty, akcesoria i sprzęt turystyczny.

Stworzona z pasji i ciągłego dążenia do perfekcji, firma The North Face od niemal 50 lat nie schodzi z podium najpopularniejszy producentów odzieży, obuwia i sprzętu outdoorowego.