Pobierz darmową aplikację Sprawdź możliwości
W naszym sklepie znajdziesz

59 modeli
marki The North Face!

Zobacz pełną ofertę

The North Face to synonim profesjonalizmu, innowacyjności i umiłowania wolności. Znaną dziś na całym świecie firmę stworzyło dwóch przyjaciół – Douglas Tompkins i Kenneth „Hap” Klopp, którzy w San Francisco w latach 70. ubiegłego stulecia założyli swój mały sklep ze sprzętem szeroko pojętej turystyki górskiej. Nazwali go The North Face – od północnej ściany góry, która jest najczęściej najtrudniejszym miejscem do wspinaczki.

Dzięki dbałości o jakość wyrobów oraz stosowaniu innowacyjnych technologii, produkty The North Face szybko zyskały uznanie ekspertów, a wkrótce ich popularność przeniosła się na cały świat. Coraz szersza oferta firmy jest obecnie dedykowana nie tylko miłośnikom profesjonalnych wypraw i wspinaczki, ale wszystkim wielbicielom przygód i podróżowania, którzy potrzebują produktów najwyższej jakości. Aktualnie w asortymencie znajdziesz plecaki, torby, odzież, buty, akcesoria i sprzęt turystyczny.

Stworzona z pasji i ciągłego dążenia do perfekcji, firma The North Face od niemal 50 lat nie schodzi z podium najpopularniejszy producentów odzieży, obuwia i sprzętu outdoorowego.