Pobierz darmową aplikację Sprawdź możliwości
W naszym sklepie znajdziesz

94 modele
marki Timberland!

Zobacz pełną ofertę

6 INCH PREMIUM – ikona

Ten model chce mieć każdy. „Yellow boots” to znak rozpoznawczy marki Timberland. Dostępne w całej palecie kolorów, bo „żółty” to tylko nazwa umowna. To synonim słowa ikona. I w ten niepowtarzalny, autentyczny styl, wierzą od lat takie gwiazdy jak: Jay Z, Kanye West, Rihanna, Rita Ora, czy Gwen Stefani.

Timberland. Best Then. Better Now.

Miliony ludzi na całym świecie postawiło na markę Timberland odnajdując w niej autentyczność, której nie da się podrobić oraz wysoką jakość, którą widać w każdym detalu i precyzji wykonania. Marka, choć powstała na przełomie lat 50., nadal przywiązana jest do tradycji i historii, która zbudował utalentowany szewc - Nathan Swartz, opracowując technologię bezpośredniego wtapiania cholewki w podeszwę, tworząc w 100% wodoodporne obuwie.

Miłość do natury to jeden z głównych motorów napędowych marki Timberland. To właśnie w poczuciu głębokiej odpowiedzialności za ekosystem, do produkcji wprowadzone zostały „zielone technologie”, które wykorzystują materiały pochodzące z recyclingu. Każdy sprzedany but to posadzone drzewo.

"Timberlander", czyli "człowiek lasu".

Buty z drzewem to nie tylko prosty design, który jednocześnie wpisuje się w modowe trendy. Kolekcja na sezon Jesień/Zima 2016 została zainspirowana stylem streetwear. Wykonane z wysokiej jakości skóry, uzupełnione wkładką Ortholite oraz technologią Sensorflex, buty Timberland zapewnią niesamowity komfort w chłodne dni. Superlekkie, a dzięki wysokiemu sznurowaniu i antypoślizgowej podeszwie, również stabilne i elastyczne. Ta konstrukcja to wsparcie, na jakie zasługujesz każdego dnia.