Pobierz darmową aplikację Sprawdź możliwości
W naszym sklepie znajdziesz

457 modeli
marki Tommy Hilfiger!

Zobacz pełną ofertę

Ciężkie początki wielkiej kariery

Marka Tommy Hilfiger została założona przez Thomasa Jacoba Hilfigera, Amerykanina irlandzkiego pochodzenia. Thomas nie miał łatwej młodości, a pracę zarobkową zaczął dosyć szybko – w wieku dwudziestu lat zajął się sprzedażą detaliczną na własną rękę. Jednak od początku towarzyszyło mu marzenie o projektowaniu odzieży. Wkrótce potem przeniósł się do Nowego Jorku, aby sprowadzić stamtąd do Elmiru (swojej rodzinnej miejscowości) modne w latach 70. jeansy z rozszerzanymi nogawkami, popularnie nazywane dzwonami, które sprzedawał w lokalnym sklepie Brown's. Niedługo potem Thomas Hilfiger otworzył swój własny sklep odzieżowy, nazywając go The People's Place – miejsce ludzi. Jednak bardzo szybko został zmuszony do jego zamknięcia, co spowodowały zmiany na rynku odzieżowym. Po tej starcie udało się jednak projektantowi odbić od dna. Otworzył kolejne sklepy, tym razem w amerykańskiej stolicy mody – Nowym Jorku.

Kwintesencja amerykańskiego stylu

Na czym polega fenomen marki Tommy Hilfiger? Projekty marki osadzone są głęboko w świeżym stylu inspirowanym amerykańską kulturą i lifestylem. Znana na całym świecie marka jest prekursorem stylu All-American – klasyki połączonej z niezobowiązującym amerykańskim luzem. Stąd obecność w obuwiu, ubraniach i akcesoriach marki charakterystycznych pasków, dużych nadruków czy klasycznych kolorów: niebieskiego, granatowego, białego i czerwonego.

Prostota kluczem do sukcesu

Znakiem firmowym marki Tommy Hilfiger są proste, nieskomplikowane kroje, zapewniające wygodę noszenia. Projekty Tommy Hilfiger, zarówno te odzieżowe jak i obuwnicze, to połączenie wysokiej jakości materiałów, prostych fasonów i doskonałego stylu. O produktach Tommy'ego Hilfigera mówi się, iż łączą one w sobie sport i elegancję, będąc uniwersalnymi propozycjami na co dzień i nie sposób się z tym stwierdzeniem nie zgodzić! Szeroka gama produktów sprosta życzeniom i wymaganiom nawet najbardziej wymagającym klientów oraz sprawdzi się w każdej sytuacji.

Tommy Hilfiger na eastend.pl

Dziś marka Tommy Hilfiger to jeden z najbardziej znanych na świecie brandów, rozpowszechniających amerykański styl w każdym zakątku globu. Tysiące sklepów w ponad 90 krajach świata, oferuje buty, odzież, dodatki i akcesoria tej popularnej marki. Teraz, kwintesencję amerykańskiego stylu „preppy” znajdziesz również na eastend.pl!