Pobierz darmową aplikację Sprawdź możliwości
W naszym sklepie znajdziesz

10 modeli
marki UGG!

Zobacz pełną ofertę

Surfingowe początki

Idea marki UGG narodziła się w zatoce Byron Bay w Australii stanowiącej mekkę surferów. To właśnie dzięki nim buty UGG zdobyły sławę. Australijscy surferzy zakładali buty z owczej wełny po morskim szaleństwie na desce, aby ogrzać stopy zaraz po wyjściu z wody. Buty UGG zaprojektowane przez Briana Smitha stały się natychmiast hitem wśród społeczności surferów, a cała marka symbolem sportowego i bezstresowego stylu życia. W krótkim czasie obuwie z owczej wełny podbiło serca gwiazd filmowych, muzyków, artystów i celebrytów na całym świecie. Od wielu sezonów noszą je m.in. Cameron Diaz, Kate Hudson czy Kate Moss.

Obuwie tej australijskiej marki zyskało status kultowego, a modele UGG nie tracą popularności od 1978 roku! Biorąc pod uwagę jego właściwości i uniwersalność – trudno się dziwić.

Ochrona termiczna na piątkę z plusem!

Na czym polega fenomen butów UGG? Ich sekret to wysokogatunkowe materiały, które posiadają unikalne właściwości termostatyczne. Od lat firma UGG do produkcji obuwia wykorzystuje wyłącznie najlepszej jakości skórę owczą, której poszczególne kawałki są specjalnie wyselekcjonowane i poddawane szczegółowej obróbce, aby skutecznie chronić stopy przed zimnem.

Nie tylko na zimę

Buty UGG to jednak nie tylko ochrona podczas mroźnej zimy. W ostatnich sezonach hitem stały się noszone w ciepłe dni do szortów i luźnych damskich t-shirtów. Obuwie z Australii doskonale spisuje się bowiem także latem, gdy słupki rtęci oscylują w okolicach 20 czy 30 stopni. Dzieje się tak, ponieważ wełna owiec merynosów z Australii, nie przepuszcza wilgoci i umożliwia swobodny przepływ powietrza, nawet w upały, gdy temperatura sięga 30 stopni!

Postaw na wygodę w dobrym stylu i już dziś wybierz swoją parę butów od UGG Australia!